$
רכישות

כמה באמת ירוויח בקהאם בפריז סן ז'רמן?

על פי הדיווחים יתרום הכוכב האנגלי את משכורתו לצדקה, אך יקבל סכום כסף נכבד מהוועדה המארגנת של מונדיאל 2022, שייערך בקטאר

סוכנויות הידיעות 17:1803.02.13

הכוכב האנגלי דיוויד בקהאם, גנב את כותרות יום ההעברות האחרון בחורף 2013 כשהודיע שישחק בפריז סן ז'רמן. בקהאם ציין כי יתרום את משכורתו (כ-3.5 מיליון יורו) לצדקה. הכסף, על פי הדיווחים, ישמש לצדקת ילדים בפריז.   

  

חולצות של בקהאם בפריז. יקבל כ-4 יורו על כל חולצה שנמכרת חולצות של בקהאם בפריז. יקבל כ-4 יורו על כל חולצה שנמכרת צילום: אי אף פי

 

אנדי מיליגאן, שכתב את הספר "Brand it Like Beckham" אמר ל"טלגראף ספורט" שמדובר במהלך יח"צני מבריק. "בקהאם פשוט מבריק בדרך שבא הוא תופס את מצב הרוח של הרגע ועוזר להעביר את רוח הרגע, בגלל זה הוא נשאר פופולארי כל כך הרבה זמן. בקהאם כבר כמעט 20 שנה בחיים שלנו, והוא נשאר בעל הכולת לעשות את ההחלטה הנכונה בזמן הנכון".

 

על פי מיליגאן "מותג בקהאם" נשען על שלושה עמודי תווך: כדורגל, אופנה ותפקידי שגריר.

 

"תפקידי שגריר" הוא כנראה הסיבה העיקרית לכך שבקהאם מצטרף לכוח העולה מפריז. ועל כך הוא יקבל הרבה יותר כסף מ-3.5 מיליון יורו שמיועדים לתרומה.

 

הקשר בין ה-37 יקבל סכום של כ-20 מיליון ליש"ט מהוועדה המארגנת של מונדיאל 2022, שקטאר תארח. כך על פי "הסאן". בקהאם גם צפוי לקבל כ-4 יורו מכל חולצה שלו שנמכרת ב-110 יורו.

 

קטאר, הבעלים של פריז סן ז'רמן, תמנה את בקהאם ל"פנים של קטאר 2022". הוא יקבל סכום של כ-20 מיליון ליש"ט לשנתיים – כולל בונוסים. מקור אמר ל"סאן" כי: "ההסכם עם פריז הוא רק ההתחלה. בקהאם יתרום את המשכורת שלו לצדקה, אבל הוא לא טיפש. בקהאם הוא היחיד בספורט עם התדמית והמשיכה שיגרמו לעולם להסתכל אחרת על קטאר".

 

ייתכן גם שקטאר תהיה שותפה של בקהאם ברכישת קבוצת MLS חדשה. לבקהאם יש אופציה לרכישה כזו כחלק מהסכם העבודה שהיה לו עם ליגת הכדורגל של צפון אמריקה.

 

אגב, איגוד הכדורגלנים הצרפתיים אמרו כי בקהאם "לא יכול לשחק בחינם" ודרשו שיקבל לפחות את משכורת המינימום לכדורגל: 2,200 יורו לחודש.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x