$
ספורט ישראלי

בעקבות הלחימה: נדחו המשחקים של ב"ש ואשדוד

בעקבות מבצע "עמוד ענן" והמתקפה בדרום, החליטה ההתאחדות לכדורגל לדחות את המשחקים בליגת העל בין הפועל ב"ש להפועל ר"ג ובין מ.ס אשדוד להפועל עכו. מגן אשדוד, עופר ורטה: "המצב מפחיד, לא ישנתי כל הלילה"

כתב ynet 13:0015.11.12

עכשיו זה סופי. המשחקים בסוף השבוע הקרוב בליגת העל בין הפועל באר שבע להפועל רמת גן ובין מ.ס אשדוד להפועל עכו לא יתקיימו בגלל המצב הביטחוני בדרום.

 

ההתאחדות לכדורגל הודיעה על דחיית המשחקים במחוז הדרום לפי ההוראות שניתנו ע"י גורמי ביטחון, פיקוד העורף והמשטרה. בליגות המקצועניות מדובר בשלושה משחקים - הפועל ב"ש נגד הפועל ר"ג ומ.ס. אשדוד נגד הפועל עכו בליגת העל ובין הפועל אשקלון לבית"ר ת"א/רמלה בליגה הלאומית.

 

כל המשחקים בליגות הילדים, נוער והליגות החובבניות, ומדובר במשחקים רבים, נדחו גם הם. מההתאחדות נמסר: "ההתאחדות לכדורגל  מחזקת את ידיהם של מאות אלפי אזרחי ישראל, הורים וילדים, אשר עוברים ימים ולילות קשים ביותר, פחד וחרדה. ליבנו איתם".

 

פעילות מחלקת הכדורגל במ.ס אשדוד מהבוגרים ועד הילדים הושבתה היום. על מנת לשמור על כושר בכל זאת, תצא מחר הקבוצה הבוגרת באוטובוס לאזור תל אביב, שם תקיים אימון במתחם האימונים של הפועל תל אביב בוולפסון.

 

 

אשדוד. "אין טעם לכדורגל" אשדוד. "אין טעם לכדורגל" צילום: רויטרס

 

מנכ"ל הפועל ב"ש, אסי רחמים: "ההחלטה נכונה"

 

היום החליטו בהפועל באר שבע כי אימון הצהריים יעבור למרכז, כאשר בקבוצה סיכמו עם הנהלת מכבי ת"א על השימוש במגרש האימונים בקרית שלום. בנוסף, הזרים של הקבוצה שנמצאים בארץ, וויליאם סוארס ובויאן מרקוביץ' יעברו החל מהיום להתגורר במרכז. שלושת הזרים האפריקנים השוהים עם נבחרתם בחו"ל, יגיעו ארצה ביום שישי וצפויים גם הם לעבור להתגורר במרכז עד שהמתיחות בדרום תירגע.

 

לא רק השחקנים הזרים עוזבים את העיר. היום הוחלט כי גם הישראלים שאינם שחקני בית יעזבו את דירתם בבירת הנגב והם עברו להתגורר במרכז. אבירם ברוכיאן, שהיה אמור לעבור היום להתגורר בבאר שבע, ביטל את המעבר וימשיך להתגורר בינתיים בירושלים.

 

בבאר שבע קיבלו היום את ההודעה על דחיית משחקי הליגה. המנכ"ל אסי רחמים: "אני חושב שההתאחדות קיבלה את ההחלטה הנכונה ואנחנו מעריכים מאוד את ההתחשבות. לא היה מנוס מלבטל בסיטואציה הזאת את המשחקים אנחנו מודים מאוד לכל מי שהציע ונתן את עזרתו. אי אפשר לשחק במצב כזה כדורגל, הלילה הייתה אזעקה כל שעה, זו אינטנסיביות שא זכורה פה ובטח שבלתי אפשרי לקיים משחק עם התקהלות".

 

בית"ר ירושלים ומכבי חיפה הודיעו כי יאפשרו כניסה חופשית לתושבי הדרום במשחקים אותם יקיימו במחזור הקרוב. בית"ר תארח את הפועל חיפה באצטדיון טדי ביום ראשון הקרוב ומכבי חיפה תפגוש את בני סכנין ביום ב'

 

שינויים בטופס הטוטו

 

מועצת ההימורים נאלצה להחליף את שני המשחקים ב"ווינר 16” למשחקים מהליגה הצרפתית. החלטה זו תיפגע כנראה גם בהכנסות, כאשר הפרס המובטח בכל

היום החליטו בהפועל באר שבע כי אימון הצהריים יעבור למרכז, כאשר בקבוצה סיכמו עם הנהלת מכבי ת"א על השימוש במגרש האימונים בקרית שלום.

 

מקרה למנחשי 16 ישאר 12 מיליון שקלים. במקום משחק מספר 3 בין ב"ש להפועל ר"ג שילבו בלוח המשחקים את המשחק בין ניס לטולוז.

 

במקום משחק מספר 4 בין מ.ס אשדוד להפועל עכו שבוטל, הוכנס לטופס המשחק בין ברסט לבסטייה. לוח המשחקים שונה היום, ומי שכבר שלח טופס טוטו עם שני המשחקים שבוטלו, ולא ירצה להשתתף בהימורים עם המשחקים החלופיים, יוכל לקבל את כספו בחזרה, בתנאי שיעשה זאת לפני סגירת ההימור.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x