שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
רכישות

ריאל אוביידו מבקשת מקהילת הכדורגל העולמית לחלץ אותה

עבור 10.75 יורו יוכל כל אוהד כדורגל בעולם להיות בעל מניות בקבוצת הכדורגל הספרדית

סוכנויות הידיעות 18:2104.11.12

ריאל אוביידו מודים כי הם חווים "את התקופה הגרועה ביותר מאז הוקמה הקבוצה לפני 86 שנים", שכן הקבוצה הספרדית נותרה כמעט חסרת פרוטה ועומדת על סף פשיטת רגל. בדומה לקבוצות רבות ברחבי העולם, אוביידו מתקשה לגמור את החודש, ומתכוונת לנסות לגייס כספים בדרכים חלופיות, זאת לאחר שננטשה בתחתית פירמידת הכדורגל הספרדית בעקבות שנים של טלטלות פנימיות וקריסה פיננסית רחבת היקף שהובילו להדחתה מלה ליגה.

 

 

 

לאוביידו בסיס רחב של תומכים (הקבוצה מכרה 15 אלף מנויים העונה, נתון מרשים עבור קבוצה בליגה הרביעית) שכבר הצילו אותה מהכחדה ב-2003, וכעת הקבוצה מבקשת שוב מקהילת הכדורגל העולמית לחלץ אותה מהבוץ.

 

"הכחולים" (Los Azules) צריכים לגייס 2 מיליון יורו שכן הקבוצה רחוקה כעת שבועות בלבד מפשיטת רגל.

 

באתר של אוביידו נכתב: "המועדון והאוהדים מתחננים לסיוע פיננסי, והקריאה הזו מופנית לכל מי שמעוניין לתרום כדי לשמור על המועדון האגדי הזה בחיים. על ידי השתתפות בהזרמת ההון הזו, תהפכו להיות גם בעלי מניות של אוביידו".

 

אכן. אם תעבירו להם 10.75 יורו, תהפכו להיות בעלי מניות באחד המועדונים ההיסטוריים של ספרד (כרגע הם מדורגים במקום ה-17 בטבלת כל הזמנים של הלה ליגה).

 

תנועת #SOSOviedo מתחילה לצבור לאיטה תנופה מחוץ לספרד, ושחקנים לשעבר ותוצרים של המועדון כמו חואן מאטה, מיצ'ו וסאנטי קאסורלה, צייצו בטוויטר את התמיכה שלהם במטרה. אוהדי צ'לסי, סוונסי וארסנל – אלה שלוש סיבות טובות מדוע עליכם להכיר תודה לאוביידו.

 

החלון לרכישת מניות בהיסטוריה של הכדורגל הספרדי נפתח ביום שבת, ונסגר ב-17 בנובמבר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x