$
לונדון 2012

לוכטה נגד פלפס עובר לריאלטי

שני השחיינים האמריקאים יככבו בתוכניות טלוויזיה. בנוסף, פלפס חתם על חוזה עם לואי ויטון

סוכנויות הידיעות 15:5614.08.12

ראיין לוכטה ומייקל פלפס הם אמנם כבר לא יריבים בבריכת השחייה, אך בקרוב הם עשויים להתחרות על צופי הטלוויזיה. נראה שבמקרה הזה דווקא לוכטה נהנה מיתרון, שכן העסקה שלו עשויה לכלול את אחת מתכניות הריאליטי המצליחות בטלוויזיה.

 

הסוכנת של לוכטה, אריקה רייט, מסרה להוליווד ריפורטר כי הוצעו לשחיין "שני קונספטים שונים של תוכניות ריאליטי", וכן עלתה לדיון תוכנית שלישית.

 

רייט לא הסכימה לחשוף על אילו תוכניות מדובר, אך נראה שלוכטה הסגיר את הסוד עוד במהלך האולימפיאדה כשציין שהוא "בהחלט מצפה", לרוקדים עם כוכבים והרווק.

 

במקביל, ערוץ הגולף הכריז כי פלפס יככב בעונה החמישית של "פרויקט האני", תוכנית ריאליטי במסגרתה האנק האני עובד עם שחקנים חובבנים בניסיון לשפר את משחק הגולף שלהם. פלפס אישר לאחרונה כי הוא פורש מהבריכה, וכי בכוונתו לנצל את יצר התחרותיות שבו להפיכה לשחקן גולף טוב יותר. 

 

פלפס. , פלפס נושא איתו לכל מקום את משקפי המגן, בגד ים ספידו ו-22 המדליות שקטף באולימפיאדות, בתוך מזוודה של לואי ויטון? פלפס. , פלפס נושא איתו לכל מקום את משקפי המגן, בגד ים ספידו ו-22 המדליות שקטף באולימפיאדות, בתוך מזוודה של לואי ויטון? צילום: אם סי טי

 

בכל מקרה פלפס כבר חזר למים, בערך. גיבור העל בספידו של נבחרת השחייה האמריקאית מתרחץ באמבטיה המפוארת בעולם במודעת פרסום חדשה עבור לואי ויטון.

 

פלפס אולי פרש משחייה מקצועית, אך אין פירוש הדבר שהוא מתכוון להפסיק ולהתפרנס מהמים. בפרסומת החדשה, שיאן המדליות העולמי מוצג כשהוא ישוב בתוך אמבטיה לבוש בספידו ומשקפי מגן בלבד.

 

על פי המודעה לפחות, פלפס נושא איתו לכל מקום את משקפי המגן, בגד ים ספידו ו-22 המדליות שקטף באולימפיאדות, בתוך מזוודה של לואי ויטון.

 

הצלמת המוערכת אנני לייבוביץ צילמה את המודעה. היא נחשבת לצלמת הידוענים המובילה, ונראה שיש לה חיבה לאמבטיות – היא צילמה בעבר את אנג'לינה ג'ולי עירומה באמבטיה, ואת וופי גולדברג באמבטיית חלב.

 

זו ככל הנראה לא תהיה הפעם האחרונה שבה נראה את פלפס במים הוא ממשיך להוות שם שניתן לשווק והסיפור שלו עם הבריכה כבר הפך לאגדה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x