$
ספורט ישראלי

50 אלף שקל נתרמו לעמותת אוהדי בית"ר

אנשי העסקים מוטי ירוחם ומוטי בן דוד תרמו את הסכום ומנסים לגייס תורמים נוספים למיזם. אבירם ברוכיאן רכש מניה: "כל דבר שיסייע לבית"ר ירושלים - זו ברכה"

כתב ynet 13:3415.07.12

מיזם האוהדים של בית"ר ירושלים ממשיך להוות את ההפתעה הנעימה היחידה בקיץ הקשה שעובר על המועדון. היום (א') קיבלו בעמותה חיזוק נוסף, כאשר אנשי העסקים מוטי ירוחם ומוטי בן דוד, הבעלים של חברת 'מ.ל מעוף ובניה' תרמו כ-50 אלף ש"ח לעמותת האוהדים. בעמותה סיפרו כי השניים ממשיכים לנסות ולגרום לאנשי עסקים נוספים להירתם למיזם ומאמינים שיצליחו לעשות זאת בשבוע הקרוב.

 

בזמן שאיציק קורנפיין ממשיך במאמצים לארגן קבוצת ניהול שתורכב מאנשי עסקים שיסכימו לקחת את הקבוצה לידיהם, ממשיך מיזם האוהדים לצבור תנופה, כך שאפילו הסקפטיים ביותר ביחס למהלך כבר מתחילים לשנות את גישתם כלפיו.

 

הבוקר דיווחו ראשי העמותה כי ב-48 השעות הראשונות גויסו כ-400 אלף שקל. חברי העמותה, שכידוע היו אלה שהצליחו לאסוף סכום של כ-700,000 שקל בעונה שעברה עד שנאלצו להפסיק את המהלך, דיווחו על התלהבות שלא דומה בכלל למיזם הקודם, ומייחסים זאת לתמיכה שמקבל המהלך מגורמים המזוהים לטובה עם המועדון, ולחיבור בין כל פלגי האוהדים.

 

אוהדי בית"ר. רוצים 50% מהקבוצה אוהדי בית"ר. רוצים 50% מהקבוצה צילום: ראובן שוורץ

 

אחרי הצטרפותם של שחקני בית"ר לשעבר, אלי אוחנה ושמוליק לוי, ומאמן בית"ר בעונה שעברה יובל נעים, הגיע תורו של אחד השחקנים המוערכים בבירה, הקפטן לשעבר אבירם ברוכיאן.

 

ברוכיאן, שמשחק כיום בפולין, נמצא בקשר יומיומי עם חבריו שמשחקים במועדון ומודע היטב למצב הקבוצה. במהלך סוף השבוע רכש גם הוא מניה בעמותת האוהדים.

 

"כל דבר שיעזור להעמיד את הקבוצה הזאת על הרגליים, זו ברכה", אמר ברוכיאן. "לפי דעתי, זה יקרב הרבה אוהדים של ביתר שאיבדו עניין בקבוצה בשנים האחרונות.

 

"זה יכול לאחד את כולם, כי יש באוויר הרגשה מסוימת של מחויבות לכל מי שקשור לבית"ר ירושלים. הלוואי שזה יצליח בגדול, כי נמאס כבר להיות כל שנה בסימן שאלה. מועדון גדול כזה אסור לו להיות באוויר כל שנה בידיעה שאולי חלילה וחס יש פירוק". בית"ר ירושלים תקיים היום משחק אימון נגד הפועל עכו במגרש בבית וגן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x