$
ספורט עולמי

אצטדיון נגד טלוויזית HD בבית. מי ינצח?

קבוצות ה-NFL מתאמצות כדי להפוך את האצטדיון שלהן לנוח כמעט כמו הסלון של הצופה הממוצע

סוכנויות הידיעות 22:5703.07.12

עבור האמריקאים שהצטיידו מבעוד מועד במסך טלוויזיה HD בבית, חבילת שידורי הספורט לסוף השבוע, וספה נוחה, צפייה בספורט בבית בימי ראשון עשויה להתגלות כחוויה נעימה בהרבה מאשר נסיעה לאצטדיון.

 

קבוצות ה-NFL מתחילות להבין את ההיגיון הזה, ולפיכך פועלות לשפר את האצטדיונים כך שיהוו תחליף אמיתי לבית.

 

הפאקרס מהווים דוגמה טובה לניסיונות הללו. אמנם יש רשימת המתנה ארוכה למנויים העונתיים, כך שבשלב זה הקבוצה עדיין לא צריכה לדאוג שלא תמלא את אצטדיון למבו פילד. אולם הבעלים מעוניינים להעניק לאוהדים חוויה שתהיה טובה כמו החוויה שמקבלים בבית. לכן, הם מוסיפים לוחות ניקוד גדולים יותר, זיכיונות טובים יותר, מקומות עמידה שבהם אפשר לצפות במשחק, ועוד מגוון פינוקים שנועדו להתחרות בחוויית הצפייה במשחקי הפאקרס מהבית.

 

 

שחקני NFL. רוג'ר גודל מעוניין שלאוהדים תהיה גישה לאינטרנט מהיר דרך מכשירי הסמארטפון והטאבלטים שלהם בזמן ההימצאות באצטדיונים שחקני NFL. רוג'ר גודל מעוניין שלאוהדים תהיה גישה לאינטרנט מהיר דרך מכשירי הסמארטפון והטאבלטים שלהם בזמן ההימצאות באצטדיונים צילום: איי פי

 

"העסק שלנו מאד תחרותי" אמר נשיא הפאקרס מארק מרפי בראיון לגרין ביי פרס – גאזט. "במובן מסוים אנחנו מתחרים בעצמנו, בגלל שהטלוויזיה כל כך טובה ואנחנו רוצים לוודא שהחוויה באצטדיון היא ייחודית. אנחנו מתמקדים בטכנולוגיה".

 

שיפור הטכנולוגיה באצטדיונים הוזכר כבר בדבריו של קומישינר הליגה רוג'ר גודל. הוא מעוניין שלאוהדים תהיה גישה לאינטרנט מהיר דרך מכשירי הסמארטפון והטאבלטים שלהם בזמן ההימצאות באצטדיונים, והוא אף דיבר על כך שהיה רוצה להפוך טלוויזיות כך שיהיו בעלי גישה ל-Red Zone Channel, ויאפשרו לאוהדים באצטדיון שנהנים ממשחק אחד לעקוב גם אחר משחקים אחרים.

 

ישנם עם זאת אוהדים שמאמינים שאין תחליף לצפיפות, ולצפייה בחי במשחק ביחד עם אלפי אוהדים נוספים. בעוד שאחרים חושבים שאי אפשר להחליף את הנוחות של הבית והאפשרות להחליף ערוצים בזמן הפרסומות. אך ישנם גם אוהדים שלא החליטו ושמוצאים את היתרונות והחסרונות של שתי חוויות הצפייה במשחקים. הפאקרס מנסים לוודא שעבור האוהדים הללו היתרונות שמציע למבו פילד יגברו על החסרונות.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x