$
חסויות וזכויות שידור

אנתוני דיוויס עושה עסקים מהגבות המחוברות שלו

דיוויס, שצפוי להיבחר במקום הראשון בדראפט של ה-NBA, רשם את גבותיו המחוברות כסימן מסחרי

סוכנויות הידיעות 16:1728.06.12

אנתוני דיוויס, שקרוב לוודאי יבחר ראשון בדראפט של ה-NBA על ידי ניו אורלינס הורנטס, מתחיל לעשות עסקים.

אנטוניו דייויס. . "אסכים להשתתף בפרסומת שבה אתנהג כאילו אני מגלח את הגבה, ואז אוריד את הסכין" אנטוניו דייויס. . "אסכים להשתתף בפרסומת שבה אתנהג כאילו אני מגלח את הגבה, ואז אוריד את הסכין" צילום: רויטרס

 

דיוויס, שידוע בשל הגבות המחוברות שלו, רשם בתחילת החודש כסימן מסחרי את המונחים " Fear The Brow" (פחדו מהגבה) ו-" Raise The Brow" (להרים גבה).

 

"אני לא רוצה שמישהו יחליט לנסות לגדל חד גבה בגללי, ואז ינסה להרוויח מזה כסף", סיפר דיוויס בראיון ל-CNBC. "אני ומשפחתי החלטנו לרשום זאת כסימן מסחרי, מכיוון שזה מאד ייחודי". דיוויס אף מספר שלעיתים קרובות אנשים אומרים לו לסדר את הגבות, אך הוא אינו מתכוון לעשות זאת בגלל "שכולם מדברים על זה".

 

בשנה הראשונה של דיוויס בקנטאקי, הוא הוביל את קבוצת הווילדקאטס לזכייה באליפות הארצית, אולם דיוויס לא היה יכול להרוויח מכל המרצ'נדייז שהיה קשור לגבה המפורסמת שלו בשל חוקי ה-NCAA. האוניברסיטה עקבה מקרוב אחר כל סוחר שמכר סחורות הקשורות למותג המתהווה.

 

"שלחנו כשישה צווי מניעה", אומר ג'ייסון שלאפר, מנהל השיווק במחלקת האתלטיקה של האוניברסיטה. "אך לקראת סוף העונה, אנשים נעשו ממש יצירתיים".

 

שלאפר אומר כי הגבה עצמה לא הספיקה לתעשייה הביתית שהתפתחה בלקסינגטון, אך הם יצרו קשר עם כל מי ששם את המספר של דיוויס (23), שמו או הפרצוף שלו בעיצוב כלשהו. חנות אחת, דה בלו זון, שמכרה חולצות של "הגבה" , הייתה למעשה הראשונה שרשמה כסימן מסחרי את הביטוי " Fear The Brow", בתחילת עונת הכדורסל בקנטאקי.

 

דיוויס חתם לאחרונה עם ארן טלם מווסרמן מדיה כגרופ שייצג אותו. הסכם החסות היחיד שהוא חתם עליו עד כה הוא לדבריו הסכם ערב הדראפט עם ספרינט, לקידום אפליקציית live app של החברה, שמאפשרת למשתמשי אנדרואיד לצפות בשידורי ESPN בשידור חי.

 

כשנשאל האם יסכים לגלח את הגבה עבור קמפיין לסכיני גילוח, ענה דיוויס חד משמעית כי אין שום סיכוי. "אסכים להשתתף בפרסומת שבה אתנהג כאילו אני מגלח את הגבה, ואז אוריד את הסכין". ג'ילט ו- Schick, נראה שתצטרכו למחוק ספורטאי אחד מהרשימה שלכם.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x