$
ספורט ישראלי

אוהדי בית"ר י-ם יפגינו מול ביתו של גאידמק

הלחץ בבירה גובר והאוהדים מאסו בהתנהגות הבעלים: "הוא שומר את בית"ר כבת ערובה. מספיק, או שתשקיע בקבוצה או שתמכור". במקביל, המשטרה לא מאשרת את ההפגנה. האוהדים: "מדוע לאוהדי הפועל ת"א מותר ולנו אסור?"

כתב ynet 15:4811.06.12

אחרי תקופה שקטה יחסית, בבית"ר ירושלים מתכוננים למה שרבים במערכת מכנים "השקט שלפני הסערה". למרות הערפל הניהולי והכלכלי במועדון מאז סיום העונה, הצליחו במועדון לשמור על שקט תעשייתי. ההכנות לעונה הבאה נעצרו ובקבוצה פשוט ממתינים כבר חודש לקבלת סכום כסף שמוערך בכ-1.5 מיליון דולר מהבעלים ארקדי גאידמק.

 

שחקני הקבוצה, כולל מספר שחקנים שאמורים להיכנס למו"מ מול המועדון על חידוש חוזיהם, חזרו מחופשותיהם בחו"ל ובקרוב יבקשו תשובות מהנהלת המועדון לגבי העונה הבאה. בבית"ר יודעים כי חלק מהשחקנים עשויים לפנות לאפשרויות נוספות שעומדות בפניהן, במקרה שלמועדון לא תהיה תשובה לגביהם בזמן הקרוב.

 

ההבטחה של גאידמק לשחרר את הכסף בתחילת יולי, הצליחה באופן מפתיע להרדים גם את אוהדי בית"ר שבמצב זהה בעבר כבר היו מרעידים את מתחם האימונים בבית וגן. לאחרונה מקבלים בבית"ר תחושות פחות מעודדות מכיוון הבעלים שמעייניו נתונים כעת במשפטו מול איש העסקים לב לבייב, ונראה כי הקבוצה וצרותיה נדחקו לתחתית הרשימה מבחינת הבוס.

 

 

גאידמק. האוהדים רוצים שימכור גאידמק. האוהדים רוצים שימכור צילום: טל שחר

 

גאידמק אמנם העביר בעונה שעברה סכום של 300,000 דולר שעזר למועדון, אבל צריך לזכור שכבר למעלה משלוש שנים הבעלים לא תומך בקבוצה ונראה כי הפעם גם לאוהדים נמאס. כעת הם מנסים לעשות צעד ראשון מבחינתם, כדי לקחת חלק בהפעלת הלחץ על הבעלים.

  

ארגוני האוהדים של המועדון התכנסו לאחרונה כדי לדון בשאלה כיצד לנהוג ונראה כי יקיימו בקרוב הפגנה מול ביתו של גאידמק, כאשר חלק מהם שוקלים לפנות לאיציק קורנפיין ולנסות לשכנעו להצטרף.

 

האוהדים כבר התייעצו עם גורמים במשטרת ירושלים ובדקו את חוקיות ההפגנה מול ביתו של גאידמק בהרצליה. לדברי האוהדים, במשטרת ירושלים הבהירו להם כי לא יקבלו את האישור לכך ולא מבינים מדוע. "מדוע אוהדי הפועל ת"א מפגינים מול ביתו של אלי טביב כבר כמה חודשים עם אישור ולנו אסור?", שאלו שם.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x