ספורט עולמי

מיכאל שומאכר הפסיד בהפרש זעום את תואר הספורטאי העשיר בעולם

וודס, שהרוויח 869 מיליון דולר ושומאכר, שהרוויח 823 מיליון דולר, מובילים את רשימת הספורטאים העשירים בכל הזמנים

סוכנויות הידיעות 20:4008.05.12

מיכאל שומאכר, נהג המרוצים הגרמני, הפסיד בהפרש זעום את התואר הספורטאי העשיר בעולם.


 

על פי הרשימה השנתית שמפרסם העיתון סאנדיי טיימס, מתברר כי שומאכר שזכה באליפות העולם 7 פעמים במהלך הקריירה שלו ותוך כדי גרף 823 מיליון דולר, שני רק לאגדת הגולף טייגר וודס. על

פי הדיווח, וודס האמריקאי הרוויח במהלך הקריירה המאד מצליחה שלו 869 מיליון דולר. וודס ושומאכר הרוויחו כל אחד מאות מיליוני דולרים יותר משאר הספורטאים ברשימה, בהם מייקל ג'ורדן עם 516 מיליון דולר, רוג'ר פדרר עם 316 מיליון דולר ודיוויד בקהאם עם 258 מיליון דולר.

 

שני הנציגים הנוספים של הפורמולה 1, פרננדו אלונסו וקימי רייקונן, מדורגים לקראת תחתית רשימת 20 הספורטאים העשירים ביותר, בזכות הכנסה של 161 מיליון דולר כל אחד.

 

לעומת זאת, אלופי העולם של מקלארן לואיס המילטון (89 מיליון דולר) וג'נסן באטן (85 מיליון דולר) מופיעים רק ברשימת הספורטאים הבריטים העשירים, וגם שם נהג פרארי לשעבר אדי ארווין עקף אותם עם הכנסה בגובה 129 מיליון דולר, שנובעת בעיקר מהכנסות בנדל"ן.

 

עדיין, המילטון ובאטן הרוויחו בקריירות שלהם יותר מדיוויד קולתארד, נייג'ל מנסל, דיוויד ריצ'רדס, הבוס לשעבר של BAR (כולם עם 80 מיליו דולר) וסר ג'קי סטיוארט (67 מיליון דולר).

 

ההכנסות הללו מתגמדות כולן לעומת הונו של ברני אקלסטון המוערך ב-4 מיליארד דולר. אולם סכום זה אינו מספיק כדי להכניס את מנכ"ל הפורמולה 1 בן ה-81 לרשימת עשירי העולם הכללית. בראש הרשימה כמו הספונסר של סאובר קרלוס סלים, שעל פי הסאנדיי טיימס הונו מוערך ב-71 מיליארד דולר.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x