$
ספורט עולמי

מי הם השחקנים בעלי ההכנסה הגבוהה ביותר ב-MLB?

אלכס רודריגז ממשיך להוביל את הרשימה של "פורבס". היאנקיז שולחים ארבעה כוכבים לרשימת 10 שחקני הבייסבול עם ההכנסה הגבוהה ביותר

אסף רותם 17:1225.03.12

מי הם השחקנים בעלי ההכנסה הגבוהה ביותר ב-MLB עפ"י מגזין "פורבס"?

 

אלכס רודריגז ממשיך להוביל את הרשימה בזכות הסכם שחתם עם ניו יורק יאנקיז כבר ב-2007, הסכם ששווה 250 מיליון דולר לעשר שנים. רודריגז מכניס 32 מיליון דולר בשנה, שהרוב הגדול מהסכם עם היאנקיז - הסכם

שמבוסס גם על בונוסים בזכות הישגים. רודריגז מקבל רק 2 מיליון דולר בשנה מחסויות בגלל מעורבותו בפרשיית סטרואידים - שהרחיקה ממנו מפרסמים.

 

ג'ו מאוור ממינסוטה טווינס במקום השני ברשימה עם הכנסות של 27 מיליון דולר - 4 מיליון דולר מחסויות עם חברות כגון נייקי, גייטורייד, הד אנד שולדרס ו-Rawlings. במקום השלישי דרק ג'יטר, חברו של רודריגז מהיאנקיז, עם הכנסות של 25 מיליון דולר (15 מיליון דולר מהחוזה והשאר מחסויות עם חברות ענק כגון נייקי, פורד, גייטורייד ועוד). במקום הרביעי איצ'ירו סוזוקי היפני מסיטאל מרינרס עם הכנסות של 24.5 מיליון דולר ואת החמישייה הראשונה סוגר חואן סנטנה מניו יורק מטס (24.4 מיליון דולר).

 

את העשירייה הראשונה סוגרים: CC סאבת'יה מניו יורק יאנקיז (24 מיליון דולר); פרינס פילדר מדטרויט טייגרס (23.3 מיליון דולר); מארק טשיירה מהיאנקיז (22.8 מיליון דולר); קליף לי מפילדלפיה פיליז (21.8 מיליון יורו) וראיין הווארד מפילדלפיה פיליז (21.5 מיליון דולר).

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x