$
רכישות

10 דברים שאפשר לעשות עם הרווח של ארסנל

ארסנל רשמה רווח אדיר של כ-50 מיליון ליש"ט בחצי העונה הראשונה של 2012-2011. אבל אלו הדברים שהיא היתה יכולה לעשות עם הכסף

אוריאל דסקל 20:5128.02.12

ארסנל רשמה רווח של כ-50 מיליון ליש"ט בחצי העונה הראשונה של 2012-2011. עבור אוהדי הקבוצה מדובר בזריית מלח על הפצעים מאחר שהכסף בבנק לא עוזר להבקיע שערים או לעצור את חלוצי היריבה. אבל בכל מקרה, עם 50 מיליון ליש"ט, שהם בערך 80 מיליון דולר, שהם בערך 300 מיליון שקל – ארסנל

הייתה יכולה לעשות הרבה דברים.

 

הנה 10 דברים שהקבוצה הייתה יכולה ועדיין יכולה לעשות במקום להשאיר את הכסף בבנק שיצבור ריבית.

 

1. ארסנל היתה יכולה לשלם את השכר השנתי של כל שחקני ליגת הכדורגל של צפון אמריקה MLS – בערך 80 מיליון דולר.

 

2. ארסנל הייתה יכולה גם לשלם לכל שחקני ליגת העל הישראלית העונה ועדיין היה נשאר לה בערך 130 מיליון שקל כעודף. וזה רק מהרווחים!

 

3. ארסנל היתה יכולה לקנות 22 ספוטים פרסומיים בסופרבול האחרון, מה שהיה עוזר לה לחזק את המותג שלה בשוק האמריקאי.

 

4. ארסנל הייתה יכולה, עם הרווחים מחצי עונה, להקים את הקריה הלאומית לארכיאולוגיה של ארץ ישראל שתוקם בגבעת המוזיאונים בירושלים – עלות בנייה של 300 מיליון שקל.

 

5. הקבוצה היתה יכול לקנות F35, מטוס הקרב המתקדם בעולם. זה כנראה היה נותן לה כוח מיקוח לא צפוי מול ריאל מדריד וברצלונה שחומדות את השחקנים הטובים ביותר שלה. אין כמו לאיים בהפצצת הסנטיאגו ברנבאו או הקאמפ נואו כדי למנוע מברצלונה או ריאל מדריד להגיש הצעות מפתות לרובין ואן פרסי.

 

6. ארסנל היתה יכולה לקנות את בלקבורן ולהישאר עם עודף של 26.5 מיליון ליש"ט. חברת Venky's ההודית רכשה את בלקבורן עבור 23 מיליון ליש"ט.

 

7. ארסנל היתה יכולה להזמין את האוהדים שלה לבירה בכל משחק – בית וחוץ

 

8. עם 80 מיליון דולר ארסנל יכולה לקנות את יצירתו של אדוורד מונק "הצעקה" – הציור היקר בעולם היה יכול להיראות לא רע ביציע הצפוני באצטדיון האמירייטס.

 

9. ארסנל היתה יכולה לקנות שחקנים כמו קון אגוורו, חאבייר פאסטורה או פאלקאו – כולם נרכשו בפחות מ-50 מיליון יורו הקיץ.

 

10. ארסנל היתה יכולה לקנות שחקן מסדר גודל של פרנק ריברי, ווסלי סניידר, זלאטן איברהימוביץ', גונסאלו היגוואין, קרים בנזמה, ניימאר, מריו גצה, האלק, צ'אבי אלונסו ואחרים – כולם שווים הרבה פחות מ-50 מיליון יורו. לפי Transfermarkt.de.

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x