$
רכישות

נמכר! הרנן קרספו הוא השחקן היקר ביותר בליגה ההודית החדשה

חלוץ נבחרת ארגנטינה לשעבר נרכש ב-840 אלף דולר במכירה פומבית של שחקנים ומאמנים זרים. במכירה הוציאו הקבוצות יחדיו כ-7 מיליון דולר

סוכנויות הידיעות 14:2731.01.12
הרנן קרספו הוא השחקן היקר ביותר בליגת הכדורגל ההודית החדשה, שתחל בחודש הבא.

 

קרספו נרכש ב-840 אלף דולר במכירה פומבית של שחקנים ומאמנים זרים. כל קבוצה הגישה הצעות על שחקנים ועל קרספו, חלוץ נבחרת ארגנטינה לשעבר, הגישו את ההצעות הרבות ביותר.

 

קבוצות באראסט
מהפרמיירליג ההודי (PLS)
בסופו של דבר רכשה את קרספו.פאביו קנאברו, קפטן נבחרת איטליה לשעבר, נמכר ב-830 אלף דולר לסיליגורי, רובר פירס נמכר ב-803 אלף דולר חתם בהווראה, ג'יי ג'יי אוקוצ'ה, לשעבר בבולטון ונבחרת ניגריה, נמכר ב-552 אלף דולר לדורגאפור ורובי פאולר, לשעבר ליברפול ונבחרת אנגליה, נמכר לכלכתה ב-531 אלף דולר.

  

"זו מכירה פומבית ללא תקדים לא רק בהיסטוריה של הכדורגל ההודי אלא גם בעולם", אמר באווסר גוואסמי, מנכ"ל חברת Celebrity Management Group, שמנהלת את המיזם. "יש תקרת תקציב אבל אני חייב לומר שהקבוצות השקיעו את הכסף שלהם בחוכמה".

 

גם המאמנים היו יקרים. פרננדו קאוטו הפורטוגלי נמכר להווראה ב-240 אלף דולר וסמסון סיאסיה נמכר לדורגאפור ב-210 אלף דולר. בסוף, כל הקבוצות הוציאו יחדיו כ-7 מיליון דולר על "שחקן אייקון", שני שחקנים זרים נוספים ומאמנים.

 

הליגה תחל ב-25 בפברואר ותמשיך עד ה-8 באפריל ותשוחק במדינה המזרחית - ווסט בנגאל.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x