$
ספורט ופוליטיקה

סנט לואיס ראמס תשחק שלושה משחקי ליגה מחוץ לארה"ב

קבוצת ה-NFL חתמה על הסכם לפיו תהיה הקבוצה הראשונה שתשחק מחוץ לארה"ב על בסיס שנתי לשלוש שנים לפחות. הערכות הן שהבעלים של הקבוצה, סטן קרונקי, מעוניין להעביר את הקבוצה ללוס אנג'לס

ניצן פלד 19:1223.01.12

סנט לואיס ראמס, הקבוצה מליגת הפוטבול של ארה"ב (NFL) חתמה על הסכם עם הליגה לפיו תשחק שלוש שנים ברציפות משחק עונה רגיל מחוץ לארה"ב.

 

הראמס, שסיימו את העונה הנוכחית עם מאזן נוראי של 2 ניצחונות ו-14 הפסדים, תוותר על שלושה משחקי בית כדי לקיים משחק מחוץ לארה"ב,

ככל הנראה באצטדיון וומבלי שבלונדון אנגליה, ב-2012, 2013 ו-2014. הראמס היא הקבוצה הראשונה שחותמת על הסכם כזה.

 

הראמס תשחק את המשחק הראשון נגד ניו אינגלנד פטריוטס ב-28 באוקטובר 2012 באצטדיון וומבלי. כך אישרו מהליגה. "התגובה למשחקי NFL בקרב האנגלים מדהימה", אמר רוג'ר גודל, קומישינר ליגת ה-NFL, שאישר כי היא עשויה לקיים משחק נוסף מחוץ לגבולות ארה"ב אחרי 2012.

 

הראמס היא קבוצה עם קשר ישיר ללונדון. הבעלים שלה, סטן קרונקי, הוא גם הבעלים של ארסנל. "אנחנו מתרגשים לקראת ההזדמנות להגיע לקהלים ברחבי העולם", אמר קרונקי. על פי הערכות, הוויתור על משחקי הבית (שכל אחד מהם מכניס כמה מיליונים) הוא חלק מהניסיון של הראמס להחליש את הקשר עם העיר סט.לואיס ולעבור ללוס אנג'לס, שם נבנה קומפלקס חדש במיוחד לקבוצת NFL. 

 

החוזה הזה של סנט לואיס הוא המשיך ישיר לפעולות שה-NFL מבצעת במטרה לפנות לקהל הבינלאומי. ב-2005 פתחה הליגה את "הסדרה הבינלאומית" שלה עם משחק עונה סדירה בין אריזונה לסן פרנסיסקו, שהתקיים באצטדיון אצטקה במכסיקו סיטי. המשחק משך 103,467 צופים - מספר שיא למשחק עונה רגילה של ה-NFL. מאז הסדרה עברה לוומבלי שבלונדון, שם התקיים משחק עונה סדירה אחד בכל אחת מחמש העונות האחרונות, עם כמות ממוצעת של 82 אלף צופים למשחק. סנט לואיס בעצם הבטיחה את מקומה בסדרה הבינלאומית בשלוש העונות הבאות.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x