$
רכישות

בקהאם נשאר באל.איי: חתם על חוזה בשווי 15 מיליון דולר

הכוכב האנגלי בן ה-36 האריך את חוזהו בלוס אנג'לס גאלקסי מה-MLS בשנתיים. יוכל להשתחרר למשחקים האולימפיים בלונדון

סוכנויות הידיעות 12:3119.01.12

דיוויד בקהאם חתם על חוזה חדש בלוס אנג'לס גאלקסי שישאיר אותו בארה"ב עד גיל 38 לפחות. בקהאם, שדחה הצעות מפריס סן ז'רמן וקבוצות אחרות באירופה, אמר: "היו לי הרבה הצעות, אבל הדבר הכי חשוב עבורי זה המשפחה והם רצו להישאר בלוס אנג'לס".  

 

בקהאם, שבעונה שעברה הוביל

את גאלקסי לאליפות הראשונה שלהם מאז הגיע ב-2007, אמר כי הוא רוצה להוביל את הקבוצה לתארים נוספים.

 

פרטי ההסכם לא נחשפו עדיין אבל לפי הדיווחים בארה"ב החוזה לשנתיים שווה 15 מיליון דולר. פריז סן ז'רמן הציעה לו לפחות 12 מיליון דולר בשנה כדי להצטרף אליה. ההסכם הקודם של בקהאם היה שווה בבסיס 6.5 מיליון דולר בשנה – ועם תוספות ובונוסים בזכות הסכמי חסות היה שווה יותר.  

 

כחלק מההסכם החדש, יוכל בקהאם להשתחרר בקיץ על מנת להשתתף במשחקים האולימפיים בלונדון, שם הוא צפוי להיות חלק מנבחרת בריטניה.

 

"היו הרבה ספקולציות בחודשים האחרונים לגבי עתידו של דיוויד אבל אנחנו היינו מרוכזים ונחושים להחתים אותו", אמר טים לוויקה, הבעלים של לוס אנג'לס גאלקסי דרך חברת AEG. "לדיוויד היו הרבה הצעות אבל אנחנו מרוצים שהוא מרגיש איתנו נוח. זה טוב לא רק לקבוצה ולארגון אלא גם ללוס אנג'לס העיר". 

 

מי שניהל את המשא ומתן של בקהאם מול גאלקסי היה סיימון פולר, יוצר תוכנית הטלוויזיה המוצלחת אמריקן איידול, שהוא גם שותפו ומנהל החברה של בקהאם. פולר הוסיף: "אנחנו מאוד מרוצים מהגדילה הטבעית של הכדורגל בארה"ב וזאת היתה אחת מהמטרות שלנו כשהגענו מריאל מדריד".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x