$
ספורט עולמי

הג'נרל מנג'רים ב-NBA קבעו: קווין דוראנט השחקן הטוב בליגה

דוראנט הוא גם השחקן שהם הכי היו רוצים לבנות סביבו קבוצה. מיאמי היט פייבוריטית לזכות באליפות וגרג פופוביץ' הוא המאמן הכי טוב בליגה - כך לפי סקר הג'נרל מנג'רים השנתי של ליגת הכדורסל של צפון אמריקה

אסף רותם 13:2618.01.12

ליגת הכדורסל של צפון אמריקה פרסמה את סקר הג'נרל מנג'רים השנתי שלה. בסקר העשירי במספר קבעו הג'נרל מנג'רים ב-NBA כי קווין דוראנט הוא השחקן הכי טוב ב-NBA וכי הוא השחקן שהם הכי רוצים לבנות קבוצה סביבו. דוראנט קיבל 55.6% מהקולות של הג'נרל מנג'רים, שנשאלו מי יהיה ה-MVP העונה.

37% אמרו כי היו רוצים לבנות את קבוצתם סביבו.

 

לברון ג'יימס, יריבו ממיאמי היט, קיבל את שאר הקולות במרוץ ל-MVP. כ-37% אמרו שהיו רוצים לבנות קבוצה סביבו.

 

שחקנים נוספים שהג'נרל מנג'רים של ה-NBA אמרו כי הם רוצים לבנות את קבוצתם סביבם: דריק רוז, שיקגו בולס (14.8%); דווייט הווארד, אורלנדו מג'יק (7.4%) ודויין ווייד (מיאמי היט, 3.7%).

 

מיאמי היט, אגב, היא הפייבורטית לזכייה באליפות. 74.4% מה-GM בארה"ב אומרים כי היא תזכה באליפות. אוקלהומה סיטי ת'אנדר במקום השני (14.8%), לוס אנג'לס לייקרס שלישית (7.4%) ושיקגו בולס רביעית (3.7%).

 

הג'נרל מנג'רס פרגנו ללוס אנג'לס קליפרס על ידי בחירתה כקבוצה שעשתה את הפעולות הטובות ביותר בשוק העברות השחקנים: 85.2% מהם אמרו כי לקליפרס היתה את הפגרה הטובה ביותר מבחינה הזאת. 7.4% אמרו כי אינדיאנה פייסרס עשו את הפעולות הכי טובות בשוק העברות. כריס פול שעבר מניו אורלינס הורנטס לקליפרס נבחר לשחקן המשפיע ביותר בשוק העברות כאשר זכה ב 100% מהקולות של ה-GM. 

 

כפועל יוצא מכך 66.7% קבעו כי הקליפרס תהיה הקבוצה המשתפרת של העונה. רוקי השנה לפי סקר ה-GM יהי קיירי אירווינג מקליבלנד, שקיבל 63% מהקולות. ריקי רוביו ממינסוטה קיבל 18.5% וקמבה ווקר משרלוט 7.4%.

 

השחקן הזר המצטיין בליגה הוא ללא ספק דירק נוביצקי לפי הסקר (96.4% קבעו כך, אחרי שרק 57.1% קבעו זאת בשנה שעברה).

 

השחקן הזר הכי טוב שלא נמצא ב-NBA לפי הסקר הוא יונאס ולצ'יונאס מריטאס וילנה (36%). חואן קרלוס נבארו מבארסה במקום השני (32%) ואנדריי קירלינקו במקום השלישי (20%).

 

המאמן הכי טוב ב-NBA, לפי הג'נרל מנג'רס, הוא גרג פופוביץ' מסאן אנטוניו ספרס (42.3%). דוק ריברס של בוסטון סלטיקס במקום השני (23.1%) וריק קארלייל מדאלאס במקום השלישי (11.5%).בעוד מייק בראון מהלייקרס במקום הרביעי (7.7%).

 

 

דרק פישר, על פי הג'נרל מנג'רים, הוא השחקן שיהיה המאמן הכי טוב בעולם – 25.9% מהג'נרל מנג'רים קבעו שהגארד של לייקרס הוא מאמן עתידי מצוין. שחקנים נוספים שקיבלו קולות בשאלה הזאת הם: שיין באטייר, מיאמי (14.8%), צ'ונסי בילאפס, קליפרס (14.8%), גרנט היל, פיניקס (7.4%), סטיב נאש, פיניקס (7.4%) וכריס פול, קליפרס (7.4%). 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x