$
ספורט עולמי

דיווח: ג'ון טרי לקח ארבע הלוואות "מסתוריות"

"הסאן" מדווח כי בלם צ'לסי חייב 4.65 מיליון ליש"ט על הבית עליו לקח משכנתא ראשונה ביולי 2003. בינתיים בשוק ההעברות, דרוגבה בדרך לסין

סוכנויות הידיעות 13:4112.01.12

יומון "הסאן" מדווח היום שג'ון טרי, קפטן נבחרת אנגליה וצ'לסי, לקח ארבע הלוואות מסתוריות על אחוזתו וכעת הוא חייב 4.65 מיליון ליש"ט.

 

על פי הדיווח לג'ון טרי יש "היסטוריה בהימורים" ולמרות שהוא מרוויח 170 אלף ליש"ט בשבוע עדיין לא השלים את רכישת ביתו באוקסשוט, סורי
שליד לונדון - אחוזה אותה רכש ביולי 2003 עבור 2.25 מיליון ליש"ט.

 

הוא לקח משכנתא חדשה שלוש פעמים מאז - ב-2003, 2006 והאחרונה ב-2009, כך שכיום ביתו שווה פי 2 יותר מאשר מה שהוא היה אמור לשלם עליו.

 

מקור אמר ל"סאן: "זו התנהגות מאוד לא רגילה עבור מישהו שמרוויח חצי מיליון ליש"ט בחודש".

 

לטרי מספר נכסים נוספים עליהם לקח משכנתא מחודשת מספר פעמים. על פי הדיווח הוא מחפש מזומן.

 

עוד מצ'לסי: חלוץ הקבוצה, דידייה דרוגבה, בדרך לסין. על פי הדיווחים באנגליה וסין, הבעלים של שנחאי שנואה אמר כי הוא יגיש הצעה ענקית לחלוץ חוף השנהב במטרתה להביאו כבר החודש. על פי הערכות ההצעה תעמוד על סכום של 300 אלף ליש"ט בשבוע כדי שדרוגבה יעזוב את צ'לסי. זו ז'ון, הבעלים של הקבוצה, אמר כי הוא בונה על משחק מחשב שהוא משווק. "אנחנו הוצאנו 100 מיליון דולר על משחק בשם Fireball שנראה כמו אווטאר אז למה שלא נוציא כסף גדול כדי למצוא את השגריר הנכון למוצר. כל העובדים שלנו, בקוריאה, סין ואירופה הסכימו שהוא הכי מתאים. דרוגבה הוא האלוהים שלי".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x