$
ספורט עולמי

10 השחקנים השנואים ביותר ב-NBA

לכבוד תחילת עונת ליגת הכדורסל של צפון אמריקה ובאווירת חג המולד, מגזין פורבס פרסם את רשימת השחקנים השנואים ביותר בליגה

סוכנויות הידיעות 13:2124.12.11

מי השחקן השנוא ביותר ב-NBA? מגזין פורבס ניסה לענות על השאלה הזאת לפי מדדים של כמה אחוזים מהנשאלים לגביו שונאים אותו. על פי הבדיקות של פורבס, כריס המפריס, שחקן ניו ג'רזי נטס הוא השחקן השנוא ביותר ב-NBA. מדוע השחקן האלמוני יחסית כל כך שנוא? ובכן, הוא התחתן לאחרונה עם קים קרדשיאן, כוכבנית הריאלטי האמריקאית. ואז הם התגרשו. כנראה כשאתה הופך למפורסם בעקבות חתונה ולא בעקבות 10 נקודות למשחק, אתה עשוי להפוך להיות שנוא במיוחד. 50% מהנשאלים לגבי הביעו חוסר חיבה עז לשחקן מניו ג'רזי.

 

השחקן השני הכי שנוא הוא לברון ג'יימס, כוכב מיאמי היט. כנראה שרבים עדיין לא סולחים לו על המעבר מקליבלנד קאבלירס לקבוצת הכוכבים במיאמי. 48% מהנשאלים לגביו "שונאים" אותו. במקום השלישי ברשימת השונאים: קובי בראיינט. הכוכב השחצן של לוס אנג'לס לייקרס שנוא על ידי 45% מהנשאלים לגביו.

 

טוני פארקר. בגלל שהתגרש מאשתו? טוני פארקר. בגלל שהתגרש מאשתו? צילום: MCT

 

טוני פארקר, כוכב סן אנטוניו ספרס, במקום הרביעי ברשימה. למה שחקן חרוץ כל כך שנוא? אולי בגלל הגירושים מאשתו הכוכבת אווה לונגוריה, אולי בגלל שהוא צרפתי. בכל מקרה, 37% מהנשאלים לגביו ציינו כי הם לא אוהבים אותו. רון ארטסט, שחקן לוס אנג'לס לייקרס שבעבר פירק במכות אוהד NBA, נמצא במקום החמישי. השחקן, שלאחרונה ציין שהוא רוצה להיות מתאגרף מקצועני וגם שינה את שמו ל-Metta World Peace שנוא על ידי 36% מהנשאלים לגביו.

 

כריס בוש, חברו של לברון ג'יימס לקבוצה, במקום השישי (34% לא אוהבים אותו). כנראה מאותה סיבה שלא אוהבים את לברון. כרמלו אנת'וני, כוכב ניו יורק ניקס, גם כן לא אהוב. 27% מהנשאלים שונאים אותו בעוד 25% לא אוהבים את פול פירס - כנראה בגלל שהוא שחקן בוסטון סלטיקס, שבדרך כלל לא אהובה מחוץ לבוסטון וגם בגלל שהוא התנגד לחלק מהמדיניות של איגוד השחקנים בשביתה הקייצית. דוויין ווייד מההיט במקום התשיעי - 23% שונאים אותו ובמקום העשירי לאמר אודם, שעבר מלוס אנג'לס לייקרס לדאלאס מאבריקס (21% לא אוהבים אותו). ייתכן שהעובדה כי הוא נשוי לאחותה של קים קרדשיאן גם משפיעה על החיבה של אוהדי ה-NBA כלפיו.

 

האינפורמציה נאספה על ידי חברת נילסן כחלק ממבחני Endorsement score, שקובעים מדדים להערכת תדמיתם פרזנטורים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x