$
ספורט עולמי

סטיב בורק נבחר לאיש המשפיע ביותר על תעשיית הספורט האמריקאית ב-2011

בורק, נשיא ומנכ"ל NBC, נבחר על ידי המגזין "ספורט ביזנס ג'ורנל". במקום השני - באד זליג, קומישינר ליגת הבייסבול

סוכנויות הידיעות 13:5413.12.11

סטיב בורק, נשיא ומנכ"ל NBC, נבחר על ידי המגזין "ספורט ביזנס ג'ורנל" לאיש המשפיע ביותר על תעשיית הספורט האמריקאית.

 

בורק נבחר בזכות עסקת ענק בתחום זכויות השידור באמריקה שקידם בתחילת השנה - המיזוג של Comcast ו-NBC. הוא גם עמד מאחורי ההחלטה להעזיב את דיק אברסול,

אחד ממפיקי הספורט הגדולים בכל הזמנים.

 

בורק לא הופיע ברשימה בשנה שעברה, ומדובר על הכניסה האגרסיבית ביותר לתחום עסקי הספורט בארה"ב. במקום השני באד זליג, קומישינר ה-MLB, ליגת הבייסבול של צפון אמריקה, שקפץ בשני מקומות כיוון שהצליח לחתום על הסכם עבודה חדש בלי להתעמת השחקנים, בניגוד לקומישינרים האחרים – רוג'ר גודל, קומישינר ה-NFL (מקום רביעי – ירד מהמקום הראשון) ודיוויד סטרן, קומישינר ה-NBA (מקום שישי – ירד ממקום השלישי).

 

ג'ורג' בודנהיימר, נשיא ESPN, במקום השלישי ברשימה – הוא נבחר לאיש המשפיע ביותר שלוש פעמים בעבר. סגנו האחראי על התוכן של הרשת, ג'ון סקיפר, חלק עמו את מקום השלישי – עלייה של תשע מקומות. במקום החמישי דיוויד היל, יו"ר פוקס ספורטס, והצוות שלו - רנדי פרייר ואריק שארקס.

 

ז'אק רוג, האיש המשפיע ביותר על הספורט האמריקאי ב-2009, במקום השביעי ברשימה. רוברט קראפט, הבעלים של ניו אינגלנד פטריוטס מה-NFL, במקום השמיני. את העשירייה הראשונה סוגרים גארי בטמן, קומישינר ה-NHL, וג'רי ג'ונס, הבעלים של דאלאס קאובויז מה-NFL.

 

האישה המשפיעה ביותר על הספורט האמריקאי היא ג'ני באס, ביחד עם אביה ג'רי. שניהם הבעלים של לוס אנג'לס לייקרס ונמצאים במקום ה-20 בסך הכל. מלינדה וויטמר מטיים וורנר היא האישה השנייה ברשימה – במקום ה-22.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x