$
ספורט ישראלי

כפר סבא דורשת מטביב 15 מיליון שקל

המועדון שלח מכתב לבעלים של הפועל ת"א, בדרישה שישלם את הסכום הנקוב עבור דאגלס דה סילבה, אביחי ידין וסמואל יבואה, אותם העביר לאדומים בזמן רכישת הקבוצה

כתב ynet 15:1615.11.11

הפועל כפ"ס הגישה מכתב הבעלים של הפועל ת"א אלי טביב, עם דרישה לתשלום של 15 מליון שקל. במועדון טוענים כי לא קיבלו כספים עבור השחקנים: דאגלס דה סילבה, אביחי ידין וסמואל יבואה, אותם העביר טביב להפועל ת"א בעת שרכש את המועדון האדום.

 

כזכור, טביב עזב את כפ"ס ב-2008.

בקבוצה התלבטו רבות בנושא התשלום, כיוון שטביב הגדיר בזמנו את ערכם של שלושת השחקנים כהלוואת בעלים, אותה הוא מחזיר לעצמו במהלך של לקיחת השחקנים. גורמים בכפ"ס לא הסכימו לטענה זו, והעריכו שעליהם לקבל את התשלום. הטענה של קבוצת הליגה הלאומית היא שהשחקנים הם רכוש המועדון, לפי מחיר שטביב עצמו העריך ומסר לבית המשפט.

 

15 מיליון השקלים אותם דורשת כפ"ס מחולקים כך: חמישה מיליון שקלים עבור דה סילבה, חמישה מיליון עבור יבואה ושני מיליון עבור ידין.

 

בנוסף, הקבוצה דורשת כשלושה מיליון שקלים נוספים, בגין רווחים על העיסקאות, כלומר אחוזים ממכירת דה סילבה לרד בול זלצבורג, ויבואה לגנק. גורמים במועדון העריכו כי יהיה קשה להגיע לפשרה עם טביב, ובסופו של דבר יצטרכו להגיש נגדו תביעה משפטית.

 

באוגוסט 2009 הבהירה הוועדה למעמד השחקן בהתאחדות, שהאחוזים ממכירות השחקנים צריכים לעבור בחזרה מהפועל ת"א לכפ"ס, אבל טביב עיגן בהסכם נוסף סעיף לא ברור, שיהווה ככל הנראה את סלע המחלוקת.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x