$
ספורט עולמי

הקווטרבק האהוב: ארון רודג'רס זוכה לפופולריות חסרת תקדים

סקר: הקוורטרבק של גרין ביי פאקרס הוא אחד מהאנשים הכי פופולאריים בארה"ב

סוכנויות הידיעות 14:5207.11.11

זה די ידוע שהקווטרבק של הגרין ביי פאקרס ארון רודג'רס פופולרי בוויסקונסין. קוורטרבק שרק זכה באליפות הסופרבול ומתחיל את העונה עם מאזן מושלם בהחלט יהיה פופולרי. אולם על פי סקר שנערך לאחרונה, רודג'רס הוא לא סתם פופולרי בוויסקונסין, הוא פופולארי בכל רחבי ארה"ב.

 

על

פי הסקר שערכה פבליק פוליסי פולינג (PPP) מצפון קרולינה בין התאריכים 20-23 באוקטובר, רודג'רס זכה לאהדה של 89% מ-1,170 הנשאלים מוויסקונסין. 4% בלבד החזיקו בדעה שלילית לגביו, ואילו 7% לא גיבשו דעה. מ-PPP נמסר כי הם מעולם לא נתקלו בשיעור אהדה גבוה כל כך.

 

משתתפי הסקר נשאלו את אותן שאלות לגבי ספורטאים אחרים בוויסקונסין:

 

• מאמן הפאקרס מייק מקארתי (77% אהדה, 7% דעה שלילית, 16% לא גבשו דעה).

 

• מאמן הפוטבול של אוניברסיטת ויסקונסין ברט ביאלמה (48% אהדה, 8% דעה שלילית, 44% לא גבשו דעה).

 

• הקווטרבק לשעבר של הפאקרס ברט פארב (41% אהדה, 45% דעה שלילית, 15% לא גבשו דעה).

 

הנשאלים התבקשו לבחור את הקווטרבק הטוב ביותר בהיסטוריה של הפאקרס מבין ארני הרבר, בארט סטאר, פאבר ורדג'רס. 36% בחרו ברודג'רס כטוב מכולם, אחריו פארב (29%), סטאר (23%) והרבר (2%). ואילו 10% ענו שאינם בטוחים מי הקוורטבק הטוב ביותר.

 

וינס לומברדי (56%) נבחר כמאמן הטוב ביותר של הפאקרס, אחריו מייק מקארתי (13%), מייק הולמגרן (9%) וקורלי למביו (Curly Lambeau )(7%). 15% לא היו בטוחים.

 

כשהתבקשו לבחור את קבוצת הספורט האהובה בוויסקונסין, מרבית הנשאלים בחרו בפאקרס, עם 70%, אחריהם ברוארס (13%), ובאקס (3%). 61% טענו שהם מעדיפים את הפוטבול של הפאקרס על פני ויסקונסין באדג'רס (18% בחרו בהם).

 

הסקר נערך באמצעות ראיונות טלפוניים. סטיית התקן היא 2.9%.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x