$
רכישות

נגמרו כל החולצות של ססק

הקשר מארסנל שחזר לברצלונה תמורת כ-35 מיליון ליש"ט, כבר מחזיר את ההוצאות: כל החולצות שנשאו את שמו והספרה שלו נמכרו

רונן וודלינגר 13:0121.08.11

פחות משבוע אחרי שהוצג בקאמפ-נואו כשחקן של ברצלונה, אזלו מהחנויות הרשמיות של המועדון החולצות שנושאות את שמו של הרכש החדש-ישן – ססק פאברגאס. חולצות פסים רגילות של השחקן, שנושאות את הספרה 4, נמכרות תמורת 83 יורו, אם כי אוהדים משקיענים במיוחד קונים גם את גירסת משחקי החוץ,

חולצות חורפיות וכו. בימים הקרובים יחודשו המלאים כדי לענות על הביקוש.

 

ההערכות הן שנמכרו כמה אלפי חולצות שהכניסו למועדון מספר מיליונים.

 

כזכור, בסיומה של סאגה שנמשכה כמעט שלוש שנים, חזר לפני שבוע פאברגאס, יליד קטאלוניה, למועדון שבה גדל, לאחר שמאז 2003 כיכב בקישור של ארסנל. ברצלונה שילמה תמורתו לתותחנים 34 מיליון יורו ועוד 5 מיליון יורו ישולמו בכפוף להישגים בהמשך. החוזה של ססק הוא עד 2016 וכולל סעיף שחרור בסך 200 מיליון יורו.  הוא שיחק בארסנל 212 משחקים, שבהם כבש 35 שערים והוביל את הקבוצה לזכייה בגביע אחד. סוגיית החזרתו לבארסה עמדה לפני שנה במוקד מסע הבחירות לנשיאות המועדון הקטאלוני, שבהם זכה סנדרו רוסל.

 

במקביל, גם במלאגה, הלהיט החדש של הליגה הספרדית, נמשכת ההיסטריה סביב הקבוצה שבונה שם המיליארדר הקטארי, השייח עבדאללה אל-ת'אני. וכך, למרות השביתה שגרמה לדחיית פתיחת הליגה הספרדית, הגיעו בסוף השבוע מאות אוהדים לאצטדיון לה רוסאלדה כדי לרכוש את החולצות הכחולות-לבנות של חברת נייקי תמורת מחיר שנע בין 65 (בלי שם על הגב) ל-75 יורו (עם שם).

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x