$
ספורט ישראלי

מר קורנפיין היקר – תן לאוהדים את הקבוצה

אין צורך לפנות למיליארדרים אינטרסנטים ומשקיעים לא אמינים. בית"ר ירושלים צריכה לעבור לידי הבעלים האמיתיים שלה - האוהדים

אוריאל דסקל 19:0928.07.11

לאיציק קורנפיין מחכה עבודה קשה ביותר. מלבד בניית תקציב ללא אוליגרך או אפילו צמד "משקיעים" – יו"ר בית"ר ירושלים צריך לקצץ את תקציב השכר, למצוא ספונסרים, למכור מנויים וכרטיסים ולעמוד בכל התנאים של הבקרה התקציבית. לא קל. ממש לא קל.

 

עם זאת נראה שבבית"ר ירושלים
מסרבים לפנות למקור ההכנסות הגדול ביותר שלהם – האוהדים. הקבוצה, בראשות קורנפיין, תעדיף לקחת תרומות מאיש עסקים שטוען כי הוא מיליארדר שיבנה את בית המקדש השלישי או מצמד "משקיעים" אמריקאים שכנראה לא הבינו למה הם נכנסו ולכן אפילו 400 אלף דולר לא העבירו, מאשר לפנות לאוהדים הרבים של הקבוצה.

 

יש כבר עמותת אוהדים, היא החלה בגיוס כספים והיא יכולה לגייס עוד. כל מה שנחוץ זה עזרת המועדון, וזה לא קורה.

 

בהפועל פתח תקווה, למשל, הצליחו לגייס כבר חצי מיליון שקל ממכירת מנויים לאוהדים. חצי מיליון שקל רק ממכירת כרטיסים! זאת עלייה של 100% מהשנה שעברה. איך? אוהדים יושבים  ומתקשרים לאוהדים אחרים של הפועל פתח תקווה. אם הפועל פתח תקווה יכולה לגייס חצי מיליון שקל בשבועיים, גם בית"ר ירושלים יכולה לעשות את זה.

 

היה נחמד גם אם הרשויות (ההתאחדות לכדורגל) היו עוזרות לאוהדי הפועל פתח תקווה ובית"ר ירושלים. בהכוונה ואולי בהקלות – כגון ביטול או הורדת תקציב המינימום. עם אוהדים פעילים הקבוצה לא צריכה להתחנן לאוליגרכים או משקיעים – היא יכולה להיות בבעלות האנשים שבאמת איכפת להם ממנה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x