$
ספורט ישראלי

דניאל יאמר הפקיד את מכבי נתניה בידי גילי לב וקובי בלדב

במסיבת עיתונאים אמר הבעלים של מכבי נתניה כי העביר את הקבוצה באופן רשמי לידי היו"ר והמנכ"ל אך עד שהשניים לא ימצאו משקיע חדש, יתפקד כבעלים

אביתר לנג 12:4621.06.11

דניאל יאמר, הבעלים של מכבי נתניה הודיע היום באופן רשמי על עזיבתו את המועדון והעברת הזכויות הבעלות הרשמיות לידיהם של נשיא המועדון, גיל לב והיו"ר, קובי בלדב.

 

יאמר, שסגר עונה חמישית בנתניה כבעלים למעשה לא היה פעיל בשנתיים האחרונות למעט סיוע בנושא הפקדת ערבויות

בנקאיות ברשות לבקרת התקציבים. בסיום העונה האחרונה, כשקבוצתו הציגה יכולת מצויינת והפתיעה כשהתברגה לפליאוף העליון של ליגת-העל, הופיע לפתע יאמר חזרה במגרש 'הקופסה', אך למרות זאת החליט בסופו של יום להיפרד סופית מהבעלות על המועדון.

 

"באתי לנתניה כיהודי תמים, רציתי ליהנות. בחרתי את נתניה כי כילד יהודי למדתי שרק איגוד מכבי קיים. גם הפועל ת"א הוצעה לי, אבל אמרתי שאני לא יודע מה זה הפועל. בשבילי, מכבי נתניה הייתה ההחלטה המועדפת. לכן התחייבתי ורציתי להצליח", אמר יאמר הבוקר (שלישי) בתחילת דבריו במסיבת העיתונאים שערך. " החלום שלי היה שנזכה באליפות ו/או גביע וגם שנשחק באצטדיון החדש בנתניה, לצערי שני אלו לא קרו".

 

אלא שבתוך דבריו הנרגשים, יאמר הבהיר כי העובדה שהעביר את הקבוצה לידיהם של לב ובלדב, לא אומרת דבר על כוונות השניים למצוא משקיע אחר שייקח את הבעלות, אז לדבריו ייכנס שוב לתמונה.

 

ראשי נתניה לא סיפקו תשובה ברורה לגבי שוויה של מכבי נתניה במידה ורוכש פוטנציאלי יגיע ויתעניין בקבוצה וגם לא האם יאמר יהיה מעורב במכירה.

 

תקציב מכבי נתניה בעונה הקרובה יעמוד על כ-18 מיליון שקל כשבמועדון עדיין לא אמרו את המילה האחרונה בגיוס ספונסרים לעונה הקרובה ובנוסף מתכננת הקבוצה למכור עוד לפחות שחקן אחד, ככל הנראה הקשר חן עזרא, להפועל ת"א, העברה שעשויה להכניס לקופת המועדון לפחות עוד 3 מיליון שקל. לא ברור כמה יאמר ישקיע בקבוצה העונה - אם בכלל.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x