$
רכישות

לברצלונה יש 45 מיליון יורו לשוק ההעברות; ריאל מדריד רוצה לגייס 90 מיליון יורו מהשוק

אלופת אירופה וספרד הפסידה 21 מיליון יורו העונה אבל תוכל להשקיע כ-45 מיליון יורו ברכש ועוד כל סכום שתוכל לגייס בשוק ההעברות השחקנים. ריאל מדריד, בינתיים, מתכננת מכירה מאסיבית

סוכנויות הידיעות 15:4709.06.11

אלופת ספרד ואירופה, ברצלונה, הודיעה כי יהיו לה 45 מיליון יורו להשקיע ברכש - זאת למרות שסיימה את העונה בהפסדים.

 

חאבייר פאוס, סגן נשיא ברצלונה, אמר כי "לברצלונה יש 45 מיליון יורו לרכש בנוסף לכל סכום שייכנס ממכירת שחקנים בפגרה. הסופרקאפ עם ריאל מדריד יעזור לנו להכניס 3 מיליון יורו יורו".

 

סגן הנשיא גילה גם כי הקבוצה רשמה הפסדים של 21 מיליון יורו העונה, ירידה מהפסדים של 83 מיליון יורו בשנה שלפני. הכנסות הקבוצה עומדות על 420 מיליון יורו. ההוצאות ירדו מ-495 מיליון יורו ל-441 מיליון יורו.

 

החוב הכללי עומד על 483 מיליון יורו, ירידה מ-532 מיליון יורו בשנה שעברה. החוב הנקי עומד על 364 מיליון יורו, ירידה מ-431 מיליון יורו בשנה שעברה.

 

כמו כן, כחלק משינוי גישה - קבוצת הכדורגל תקצץ בתמיכה של מחלקות הספורט האחרות של ברצלונה, שיצטרכו למצוא מקורות הכנסה משלהן.

 

קבוצת הכדורגל העבירה עד 10% למחלקות הספורט האחרות אבל כעת בחמש השנים הקרובות התמיכה תרד ל-5% בלבד. התקציב של המחלקות הנתמכות, שעומד על 10% מכלל תקציב המועדון, יירד בתוך חמש שנים ויעמוד על 5% בלבד. מי שתספוג את עיקר הנזק היא מחלקת הכדורסל, שנחשבת למחלקה המפסידה ביותר והעמידה העונה תקציב של כ-28 מיליון יורו. קבוצת הכדורסל של ברצלונה היתה אחראית לבדה להפסד של יותר מ-50 מיליון יורו. מחלקת הבייסבול של ברצלונה נסגרה לאחר 70 שנות פעילות.

 

"אי אפשר להמשיך להפסיד - בשנתיים הקרובות ההנהלה כולה תצטרך להשקיע רבות לחתוך את החוב", אמר פאוס.

 

ברצלונה מעוניינת במספר שחקנים, ביניהם אלכסיס סאנצ'ס מאודינזה, ג'וזפה רוסי מוויריאל וססק פאברגאס מארסנל. כל אחד יעלה לקבוצה יותר מ-30 מיליון יורו.

 

שחקני ברצלונה חוגגים אליפות אירופה. החוב הכללי עומד על 483 מיליון יורו, ירידה מ-532 מיליון יורו בשנה שעברה. החוב הנקי עומד על 364 מיליון יורו, ירידה מ-431 מיליון יורו בשנה שעברה שחקני ברצלונה חוגגים אליפות אירופה. החוב הכללי עומד על 483 מיליון יורו, ירידה מ-532 מיליון יורו בשנה שעברה. החוב הנקי עומד על 364 מיליון יורו, ירידה מ-431 מיליון יורו בשנה שעברה צילום: MCT

 

בריאל מדריד רוצים להקטין את הסגל

 

בינתיים, אצל היריבה הגדולה, ריאל מדריד, מתכננים לגייס כ-90 מיליון יורו ממכירת שחקנים. הקבוצה, בה רשומים 27 שחקנים, מעוניינת למכור את קאקה ב-40 מיליון יורו, את לסאנה דיארה ב-20 מיליון יורו, את פרננדו גאגו ב-12 מיליון יורו, את איזקיאל גאראיי ב-10 מיליון יורו ואת פדרו ליאון ב-8 מיליון יורו. ריאל מוכנה למכור גם את סרחיו קנאלס הצעיר.

 

עדיין בשוק ההעברות השחקנים - מנצ'סטר יונייטד החתימה את פיל ג'ונס, בלם בלקבורן, עבור 16 מיליון ליש"ט וקרובה להחתמת אשלי יאנג מאסטון וילה עבור 15 מיליון ליש"ט. גו'רדן הנדרסון מסנדרלנד עבר לליברפול עבור סכום של כ-20 מיליון ליש"ט.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x