ספורט עולמי

ברצלונה תובעת חנות במושב גאולים בשרון

קבוצת הענק התפנתה להגיש תביעה לבית המשפט המחוזי בפתח-תקווה בגובה 75 אלף שקל נגד גיא ניצן וחברת ניצן טויס, בטענה למכירה של מוצרים מזוייפים עם סימן המסחר הידוע שלה

מארק שון 17:5203.05.11

ערב משחק הקלאסיקו האחרון בינה לבין לריאל מדריד, נראה כי את ברצלונה מטרידים גם זיופי מוצריה בארץ הקודש.

 

קבוצת הכדורגל הענקית התפנתה להגיש תביעה לבית המשפט המחוזי בפתח-תקווה בגובה 75 אלף שקל נגד גיא ניצן וחברת ניצן טויס, בטענה למכירה של מוצרים מזוייפים

עם סימן המסחר הידוע שלה. ברצלונה, שהפכה למותג שמוכר הרבה מוצרים שיווקיים (merchandise), טוענת בתביעה כי היא משקיעה מידי שנה משאבים ומאמצים אדירים בפיתוח מוצרי הקבוצה וב"בניית תדמיתם של המוצרים" שזוכים להצלחה מסחרית.

 

גיא ניצן הוא הבעלים של חנות במושב גאולים בשרון. מהתביעה עולה כי בסוף מרץ האחרון הגיעו נציגי הקבוצה בישראל לחנות וראו פריטי לבוש הנושאים את סימני הזיהוי וחשודים כמזוייפים. המוצרים בחנות כללו חולצה ומכנסיים הנושאים את סמל הקבוצה וסמל של נייקי, חולצה נוספת עם המספר 10 של מסי (החולצה הנמכרת ביותר) ומוצרים נוספים.

 

כפי שמחוייב מתביעה כזאת, הקבוצה חייבת לפרט את הנזק שנגרם לה מהחנות באזור השרון. הנזק לפי התביעה הוא פגיעה במוניטין ודילול הסימן המסחרי אשר גורם לפגיעה בהיקף המכירות של המוצרים המקוריים.

 

מגיא ניצן לא ניתן היה לקבל תגובה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x