$
עסקי ספורט

תכירו את הבעלים החדש של ליברפול: לברון ג'יימס

זאת לאחר שחברת השיווק של לברון ג'יימס חתמה על הסכם שיתוף פעולה ושותפות עם הבעלים של בוסטון רד סוקס וקבוצת הפרמיירליג

אסף רותם 09:2707.04.11

כוכב הכדורסל לברון ג'יימס חתם על הסכם שיתוף פעולה נרחב ושותפות עם Fenway Sports Group, הבעלים של בוסטון רד סוקס וליברפול.

  

ג'יימס חתם על חוזה עם ג'ון הנרי, הבעלים של רוב המניות של FSG וטום וורנר, המפיק ההוליוודי וגם בעלים של FSG, לפיו הוא יקבל מניות

מיעוט מניות של קבוצת הפרמיירליג. בנוסף, חברת שיווק הספורט של ג'יימס - LRMR ברנדיג אנד מרקטינג תהיה השותפה העולמית של FSG. כך הופכת FSG הופכת לנציגה העולמית של ג'יימס ותייצג את האינטרסים הכלכליים והשיווקיים שלו.

 

זו הפעם הראשונה שכוכב בסדר גודל של לברון ג'יימס, בשיא הקריירה שלו, מקבל בעלות על מועדון בסדר גודל של ליברפול. העסקה גם מוסיפה מימד חדש ל-FSG מבוסטון - מימד של שיווק ספורטאים פרטיים ביחד עם העסקים בספורט הכוללים קבוצה ב-NASCAR, וכאמור גם ליברפול ובוסטון רד סוקס.

 

"אנחנו לא מתעניינים בייצוג שחקנים או כישרונות, אבל אנחנו חושבים שלברון ג'יימס הוא אחד מנכסי שיווק הספורט הגדולים של זמנו", אמר וורנר בראיון. "אנחנו מאמינים כי לברון יכול לפתוח לנו דלתות, ואנחנו יכולים לפתוח לו דלתות".

  

לפי החוזה תקבל FSG אחוזים מכל חוזה של לברון ג'יימס.

  

"בפעם הראשונה שדרכתי על פרקט ב-NBA הפכתי לאיש עסקים", אמר לברון ג'יימס בן ה-26 ל"וול סטריט ג'ורנל. "אני מרגיש נרגש להיות שותף בליברפול ומתרגש לקראת ביקור באנפילד. זאת הזדמנות נדירה עבורי".

  

לברון ג'יימס מקבל 15.8 מיליון דולר בשנה ממיאמי היט, ומרוויח עוד כ-30 מיליון דולר בשנה בחסויות מחברות כגון נייקי, קוקה קולה ומקדונלד'ס. בנוסף, הוא בחיפוש מתמיד אחר הזדמנויות השקעה נוספות.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x