עסקי ספורט

אקלסטון ממליץ ליצור גשם כדי לעורר התרגשות במרוצים

בראיון לאתר הרשמי של פורמולה 1 אמר היו"ר כי הוא מאמין שיצירת הגשם המלאכותי במהלך מרוצים עשויה להוביל להזדמנויות עקיפה מוגברות ומחזה מלהיב יותר

ניצן פלד 12:3902.03.11

ברני אקלסטון מאמין שיצירת גשם מלאכותי במהלך מרוצי הפורמולה 1 עשויה להוביל להזדמנויות עקיפה מוגברות ומחזה מלהיב יותר. בנוסף, בעל הזכויות המסחריות לפורמולה 1 מאמין שאישה תוכל לנהל את הענף בתוך חמש שנים.

 

בריאיון שהעניק לאתר הרשמי של פורמולה 1 אמר אקלסטון

כי המסלולים היבשים הפכו את העקיפות "לפחות או יותר בלתי אפשריות" והציע שבעתיד יש להתקין במסלולים מערכות שידמו את ההשפעה של גשם על הקרקע. "מתגלה תמונה שונה לגמרי כשרטוב", אמר בן ה-80. "המרוצים המלהיבים ביותר תמיד קרו בגשם, אז בוא נחשוב על יצירת גשם. יש מסלולי מרוצים שניתן להרטיב באופן מלאכותי, ולא אמורה להיות בעיה להתקין מערכות מסוג זה במספר מסלולים. למה לא 'להוריד גשם' באמצע המרוץ? במשך 20 דקות או ב-10 הסיבובים האחרונים? אולי עם אזהרה של 2 דקות לפני. המתח מובטח".

 

באותו ראיון אקלסטון טען גם שהגיע הזמן להעניק לנשים תפקיד משמעותי יותר, וכי הן יוכלו לנהל את פורמולה 1 בתוך "שלוש עד חמש שנים". "אני חושב שנשים פחות שבויות באגו של עצמן", הוא אומר. "נשים לא צריכות לשחק גולף כדי להגיע לעסקאות, הן פשוט צריכות לעבוד קשה יותר כדי לזכות באותה הכרה שהגברים מקבלים. מכיוון שהאגו שלהן לא עומד בדרכן, ההחלטות שלהן פחות אמוציונאליו, ובסופו של דבר זה משרת את המטרה". 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x