$
עסקי ספורט

סיבוב פרסה: מרטין אוניל סירב להצעה של ווסטהאם, גרנט נשאר

ווסטהאם יונייטד הודיעה כי המועדון "מחויב לשמר את אברם גרנט כמנג'ר וכבר זוהו שחקנים פוטנציאלים למעבר, שמטרת הבאתם היא להעניק לווסטהאם את הסיכוי הטוב ביותר להישאר בפרמיירליג"

כתב כלכליסט 12:2618.01.11

אברם גרנט יישאר בווסטהאם עד תום העונה לפחות.

 

ווסטהאם יונייטד הודיע באתרו הרשמי כי המועדון "מחויב לשמר את אברם גרנט כמנג'ר וכבר זוהו שחקנים פוטנציאלים למעבר, שמטרת הבאתם היא להעניק לווסטהאם את הסיכוי הטוב ביותר להישאר בפרמיירליג".

 

ההודעה באתר המועדון
גם הכחישה דיווח ב"דיילי מירור", לפיו קרן בריידי, המנכ"לית המסוכסכת עם גרנט, שלחה הודעות SMS לשחקניו של אברם גרנט וביקשה שיתלוננו עליו בפני הבעלים כדי להביא לפיטוריו.

 

במועדון הכחישו את הסיפור הזה אבל לא את הסיפור של "הגרדיאן", לפיו מרטין אוניל סירב לחתום בקבוצה. המנג'ר הצפון- אירי קיבל הצעה שכוללת בונוס של 3 מיליון ליש"ט על הישארות בפרמיירליג.

 

אוניל סירב להצעה כיוון שלא היה מרוצה מההדלפות החוזרות ונשנות מההנהלה לגבי המשא ומתן עמו. בהנהלה סירבו גם להמשיך את המשא ומתן עם סם אלרדייס ומרטין יול, המאמנים האחרים שהיו מועמדים להחליף את גרנט, כיוון שהשניים ביקשו עד 6 שחקנים חדשים בינואר.

 

אברם גרנט מחזיק עדיין בחוזה לשלוש שנים וחצי באפטון פארק והוא לא מתכוון להתפטר - למרות חוסר התמיכה הברור של ההנהלה בו. 

 

בחדשות נוספות מהפרמיירליג: אסטון וילה צפויה להחתים את דארן בנט מסנדרלנד עבור סכום ראשוני של 18 מיליון ליש"ט שעשוי לטפס ל-24 מיליון ליש"ט. טוטנהאם וליברפול מתחרות על שירותיו של לואיס סוארס האורוגוואי, חלוץ אייאקס.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x