שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
עסקי ספורט

הסכם חסות השם המגוחך בעולם?

סקרמנטו קינגס, קבוצתו של עמרי כספי, תחתום על הסכם חסות עם חברה שמייצרת מוצר שלא עובד

אסף רותם 11:4512.01.11
סקרמנטו קינגס עומדים לקרוא לאולם הביתי שלהם על שם מוצר שלא עובד - צמידי הידיים "פאוור באלאנס" (איזון הכח). עמרי כספי, שחקן הקבוצה שמפרסם את אל על בתור "הידיים בטובות בעולם", יזכה אפוא לצמיד משלו על הידיים הטובות שלו.

 

לפי העיתונות המקומית והבלוגרים של סקרמנטו,

נראה שהארקו ארינה עומד לשנות את שמו בעסקת חסות חדשה עם יצרנית צמידי היד, שמודה שאין שום הוכחה לכך שהצמידים הללו פועלים כפי שנטען בפרסומות. לפי הפרסומים, השם החדש יהיה פאוור באלאנס פאביליון. בליגה שהתרגלה לראות אולמות שנקראים על שם תאגידי תעופה, בנקים ויצרניות רכב, עסקת חסות איננה דבר חריג. אבל צמידי יד?

 

עסקת חסות עבור שם האולם נחשבת לכסף קל ורווחי (כ-750 אלף דולר בשנה), שמצריכה מעט מאד השקעה בתמורה לכך מצד הקבוצה, ולכן הרווח גדול יחסית. מאז 2007, סקרמנטו קינגס נמצאת בדעיכה גם על המגרש וגם בספרי החשבונות, ואף עברה להפסד תפעולי של כ-3 מיליון דולר ב-2009, לפי פורבס. זאת ועוד, בליגה שנמצאת בכאוס כלכלי, ומפסידה כ-200 מיליון דולר בשנה, כל סנט נחשב.

 

בחדשות חסות נוספות מארה"ב: קבוצת ה-MLS החדשה פילדלפיה יוניון חתמה על הסכם חסות לארבע שנים עם חברת המזון המקסיקנית בימבו (Bimbo). מלבד הבדיחות על השם (בימבו זה 'פרחה' באנגלית) של הספונסרית שתופיע על חולצת הקבוצה, ניתן לומר שהקבוצה תקבל גם 12 מיליון דולר ב-4 שנים הקרובות מהחברה המקסיקנית. בימבו היא חברת המזון הרביעית הכי גדולה בעולם.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x