$
עסקי ספורט

למרות הרווחים: ארסנל לא תשקיע סכומים גדולים בשחקנים

מנג'ר ארסנל תוקף את היריבות שלא מכבדות את "הפייר פליי הפיננסי" וטוען כי ארסנל לא יכולה לגדל שחקנים ולרכוש כוכבים בו זמנית

סוכנויות הידיעות 14:0721.12.10
ארסן ונגר, מנג'ר ארסנל, הודיע בראיון לאל ג'זירה כי הקבוצה לא תשקיע סכומים גדולים בשוק העברות השחקנים. "אנחנו צריכים לכבד את התקציב שלנו, אם נפסיד 100 או 150 מיליון ליש"ט כמו מועדונים אחרים, אנחנו נפשוט רגל. זה פשוט מאוד. אנחנו משלמים מה שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו".

 

 

ונגר המשיך: "אם אומר לכם שאנחנו יכולים להרוויח 2 נקודות נוספות אבל להפסיד 150 מיליון ליש"ט, מה תגידו? לזכות בעוד שתי נקודות. אבל
אם אני שואל מאיפה נשיג 150 מיליון ליש"ט, לאף אחד אין תשובה. היופי בתחרות ובמועדון הזה הוא להיות מוצלח בזמן שמכבדים את האיזון התקציבי. כל השאר לא נראה לי נורמלי".

 

ארסנל רשמה רווחים שלכ-60 מיליון ליש"ט בעונה שעברה ומחקה את רוב החובות, שלה אבל ונגר, למרות דיווחים שקושרים אותו לרכישת כוכבים גון אדין דז'קו מוולפסבורג, מסרב בתוקף בשנים האחרונות לרכוש שחקנים "גדולים".

 

 

"אנחנו מתמודדים מול יריבים שלא מכבדים את הפייר פליי הפיננסי, ואנחנו מואשמים בכך", אמר ונגר, שייתכן וימכור מספר שחקנים בקרוב – ביניהם ניקלאס בנדטנר ודנילסון.

 

 

ונגר הוסיף: "אם זה הכרחי נקנה שחקן בינואר. אבל זו בעיה. אנשים רוצים שאפתח שחקנים צעירים, הם רוצים שאפתח שחקנים כמו ג'ק ווילשר, קיירן גיבס, ת'יאו ווקלוט וגם שאקנה שחקנים. אבל אי אפשר לעשות את השנים ביחד. חייבים לשחק עם שחקנים שאתה מפתח ואם לא אתה מאבד אותם. אנחנו מנסים להיות מוצלחים – אבל אם נגלה שאנחנו צריכים שחקן שיביא משהו שלקבוצה אין אז נביא אותו".

 

בתוך כך, אלישר אוסמאנוב, אחד מבעלי המניות הגדולים בארסנל, הודיע כי הוא מעוניין להגדיל את אחזקותיו בקבוצה ל-29.9%. אם יגיע ל-30% יצטרך להגיש הצעה על כל המועדון. אוסמאנוב, לו כ-27% מארסנל כיום, הודיע זאת דרך הטלוויזיה הרוסית.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x