$
עסקי ספורט

החסות של AON למנצ'סטר יונייטד עושה טוב לעסקים שלה

החברה האמריקאית רואה עניין מוגבר בה מצד הציבור ומנהלי קרנות גידור. ככל הנראה תממן בקיץ את מסעה של יונייטד בארה"ב

סוכנויות הידיעות 17:5006.12.10
חברת AON, שמעניקה חסות חולצה ראשית למנצ'סטר יונייטד מהפרמיירליג, חוותה עלייה משמעותית בהכנסות מאז החליפה ביולי את AIG כספונסרית ראשית של סגנית אלופת אנגליה. כך על פי רויטרס.

 

החברה מינפה את הסכם החסות שלה עם מנצ'סטר כדי לעניין גם מנהלי קרנות גידור ומשקיעים

חכמים אחרים במה שיצרה החסות בקרב "אנשים רגילים".

 

לפי הדיווחים, AON, הממוקמת בשיקגו, תממן את המסע של מנצ'סטר יונייטד בארה"ב בקיץ הקרוב - מסע שככל הנראה ייחל באצטדיון הבייסבול האייקוני בשיקגו, ריגליס פילד.

 

סוכנות הביטוח מחפשת לצמוח בשנתיים הבאות לנוכח שיפור במכירות ורכישה מרכזית אחרונה, שנראה שמושכת משקיעים חכמים למניות שלה. בעוד שחלק מהאנליסטים רואים תחזית מוגבלת למדי עבור החברה ב-2011, הרוב מצפים להתאוששות מרשימה החל מ-2012 והלאה, הצלחה שתשתלם למשקיעים הסבלניים.

 

שתיים מקרנות הגידור מכוונות המניות הגדולות בארצות הברית, אמיננס קפיטל וגלנוויו קפיטל מנג'מנט, ביצעו מהלכים גדולים במניות של AON ברבעון השלישי. גלנוויו העלתה את אחזקתה בחברה פי 7, בעוד שאמיננס חיזקה את הנתח שלה ב-6%. זה הספיק כדי למקם את החברה ברשימת 10 העליות הגדולות ביותר בעמדות הנוכחיות בסקר הרבעוני של Smart Money, שעוקב אחר 30 קרנות הגידור הגדולות ביותר, ונערך על ידי תומסון רויטרס.

 

בכלל, נראה כי העניין בחברה התגבר בגלל החסות עם מנצ'סטר יונייטד, עימה, כאמור, חתמה AON על הסכם חסות שיא (20 מיליון ליש"ט בשנה לארבע שנים).

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x