$
עסקי ספורט

עזיבת יונייטד תשתלם לוויין רוני

ההכנסות השנתיות של החלוץ האנגלי יקפצו ב-5 מיליון ליש"ט בשנה אם יעבור למנצ'סטר סיטי

סוכנויות הידיעות 16:3320.10.10

לא ברור אם עזיבת מנצ'סטר יונייטד היא הדבר הנכון ביותר עבור וויין רוני, אבל זה בהחלט יועיל לכיס של החלוץ. 

 

רוני, שצפוי לאבד מספר חוזי ספונסרשיפ אישיים בגלל ההתפתחויות בקריירה שלו ושערוריות מין מחוץ למגרש, מרוויח במנצ'סטר יונייטד כ-5.2 מיליון ליש"ט בשנה.

 

במנצ'סטר סיטי או ריאל מדריד הוא צפוי להרוויח יותר מ-10 מיליון ליש"ט בשנה.

 

בנוסף, הסכום שמקבל וויין רוני מ"זכויות תדמית" נמוך יחסית במנצ'סטר יונייטד – כמיליון ליש"ט בשנה. סעיף זה יוכל להיות שווה הרבה יותר מבחינת השחקן.

 

בסך הכל, ביחד עם חוזי חסות אישיים, מרוויח רוני כ-15 מיליון ליש"ט בשנה. מעבר לריאל מדריד או מנצ'סטר סיטי יעלה את ההכנסה השנתית שלו ליותר מ-20 מיליון ליש"ט בשנה.

 

רוני יצא היום בהצהרה בקשר לעתידו במנצ'סטר יונייטד. הוא מאשים את חוסר הוודאות בקשר לעתיד המועדון בכך שהוא מעוניין לעזוב. לדבריו: "נפגשתי עם המנכ"ל דיוויד גיל והוא לא יכול  לתת לי שום הבטחות לגבי איכות הסגל של יונייטד".

 

רוני, שרמז כמובן לבעיית החוב הגדול של ההקבוצה, הוסיף: "תמיד היה לי כבוד גדול למנצ'סטר יונייטד, אבל עבורי זה קשור לזכייה בתארים - מה שהמועדון תמיד עשה תחת סר אלכס פרגוסון. למרות הקשיים האחרונים אני תמיד ארגיש שאני חייב לאלכס פרגוסון הרבה. הוא מנג'ר גדול שעזר ותמך בי מהיום שחתמתי במנצ'סטר יונייטד כשהייתי רק בן 18. אני מקווה שהוא יכול להמשיך לעבוד כמנג'ר במועדון לנצח. הוא גאון".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x