$
עסקי ספורט

רשמית: ליברפול נמכרה ל-NESV תמורת כ-300 מיליון ליש"ט

חברת New England Sports Ventures השלימה את רכישת ליברפול, שתהפוך לאחת מקבוצות ספורט שבבעלות NESV - ביניהן בוסטון רד סוקס, ורוש פנוויי רייסינג, קבוצת מכוניות המרוץ. בבעלות NESV גם רשת כבלים

סוכנויות הידיעות 18:2315.10.10

חברת New England Sports Ventures השלימה את רכישת ליברפול עבור כ-300 מיליון ליש"ט.

 

חברת NESV והמועדון הדפו היום את הניסיונות האחרונים של הבעלים הקודמים ג'ורג' ג'ילט וטום היקס למנוע את העברת הבעלות לחברה האמריקנית. "אנחנו רוצים להביע את התודה הכנה שלנו להנהלהת

ליברפול על הנחישות והמאמץ עבור המועדון והאוהדים שלו", נמסר מ-NESV, שתכסה את כל חובות המועדון ותוריד את החזר השנתי מ-30-25 מיליון ליש"ט בשנה ל-2 עד 3 מיליון ליש"ט בשנה.

 

ליברפול תהפוך לאחת מקבוצות ספורט שבבעלות NESV - ביניהן בוסטון רד סוקס, ורוש פנוויי רייסינג, קבוצת מכוניות המרוץ. בבעלות NESV גם רשת כבלים.

 

ג'ון הנרי, הבעלים של NESV, אמר: "אני רוצה להביע גאווה רבה על כך שאנחנו הבעלים החדשים של ליברפול. אנחנו מגדירים את התפקיד שלנו כמנהלי המועדון שהפוקוס העיקרי שלנו יהיה להחזיר את המועדון לגדולה שלו על המגרש ומחוץ למגרש - לטווח הארוך. אנחנו מחוייבים לניצחון. יש לנו היסטוריה של ניצחונות וזו הגישה שאנחנו רוצים שאוהדים ליברפול ידעו שאנחנו מביאים למועדון הגדול הזה".

 

מרטין ברוטון, יו"ר ליברפול, הוסיף: "אני מאושר מזה שהצלחנו לסכם את הליך המכירה שהיה יסודי ונרחב. ההנהלה החליטה לקבל את ההצעה של NESV בגלל שעמדה בכל הקריטריונים שקבענו לבעלים חדש. NESV רכשה את ליברפול כדי להכניס אותה למסילות פיננסיות מצוינות ולפתח אותה מבחינה בינלאומית. זה הסכם טוב שבאופן שלם פותר את בעיית החוב של ליברפול ומאפשר לצוות האימון, השחקנים והאוהדים להרגיש בטוחים בקשר לעתיד של ליברפול".

 

יו"ר NESV, תומאס וורנר, הבליט שהמטרה הראשונה של החברה תהיה להקשיב לאוהדים, שעברו חוויה מצלקת עם הבעלים האמריקנים בשלוש השנים האחרונות. "אנחנו מזהים שליברפול היא מוסד היסטורי שקשור קודם כל בקהילה שלו ובאוהדים שלו. הצעד הראשון שלנו כבעלים יהיה להקשיב. אנחנו רוצים להקשיב למנג'ר, לשחקנים ולאוהדים. אנחנו נהיה גלויים באנפילד ואנחנו נקשיב לאנשים שעמדו לצד המועדון והם הסלע שעליו תבנה ההצלחה שלו. אנחנו רוצים להקשיב לקהילה המקומית, למנהיגים המקומיים ואנחנו רוצים לעשות את הטוב ביותר לליברפול".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x