$
עסקי ספורט

האם פרשת הבגידה תפגע בכיס של וויין רוני?

ספונסרים עומדים בינתיים לצידו של החלוץ האנגלי, אבל הסכם גירושין עשוי להותיר אותו עשיר הרבה פחות

סוכנויות הידיעות 16:1406.09.10

וויין רוני, שנחשף כמי שבגד באשתו בזמן הריונה, עשוי להיפגע כלכלית מהפרשה – וזאת רק במקרה שאשתו תתגרש ממנו. קולין מקלוחין, אשתו של רוני, עשויה לקבל עד 10 מיליון ליש"ט לפי הסכם הגירושים, ולפי אדם ג'ונס, מומחה פיננסי: "ההשתובבויות של רוני עשויות לפגוע לו בארנק. הוא

יכול להפסיד מיליונים".

 

לפי אלן קר, עורכת דין המתמחה בגירושין: "אם הרונים שווים ביחד כ-35 מיליון ליש"ט, אז קולין יכולה להרוויח סכום נאה מאוד מהגירושין". קר, שדיברה עם "הסאן", הוסיפה: "יש להם ילד אז רוני יצטרך להעביר כספים רבים כדי להבטיח את עתידו. היא תוכל לקחת את הבית או את הכסף ממכירתו. הלילות הללו עם נשים אחרות יעלו לו ביוקר".

 

וויין רוני, לו אחוזה בשווי 6 מיליון ליש"ט, עשוי להיפגע גם מבחינה תדמיתית.

 

עם זאת, בינתיים לא צפוי כי הספונסרים שלו יעזבו אותו. חברת EA ספוטרס (שגם עמדה לצד טייגר וודס) הודיעה כי תמשיך בקשר עם רוני. "זה עניין אישי ואנחנו מכבדים את ווויין ואשתו. אנחנו עבדנו ביחד שש שנים ורוני ימשיך לייצג את EA ספורטס". גם נייקי וקוקה קולה צפויות להמשיך במערכת היחסים עם הכוכב הסורר.

 

"מדובר בעניין פרטי", נמסר מנייקי. "אנחנו לא נרחיב את הדיון בנושא. עבדנו עם רוני במשך שבע שנים והוא ימשיך איתנו כספורטאי של נייקי".

 

מקס קליפורד, מומחה אנגלי ליחסי ציבור, טוען כי רוני לא ייפגע. "לאף אחד בכדורגל לא ממש איכפת כל עוד הוא מצליח על המגרש. אוהדי מנצ'סטר יונייטד מתים עליו, הוא יכול מבחינתם להיות רוצח המונים והם ימשיכו לאהוב אותו, כל עוד הוא ממשיך לכבוש שערים. גם פאביו קאפלו לא יכול להדיח אותו מההרכב כי הוא צריך אותו".

 

קליפורד טוען גם שהספונסרים לא יעזבו אותו בגלל הבגידות. "האם הפרשיה תמנע מאנשים לשתות בירת טייגר? לא. האם זה יגרום לאנשים להפסיק לשתות קוקה קולה? לא. האם הורים לא יקנו יותר נייקי לילדים בגלל רוני? לא. זה משהו שכמעט ניתן לצפות משחקן פרמיירליג בימנו - לבגוד. לא מפתיע כלל". 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x