$
עסקי ספורט

משיח השקר של בלקבורן רוברס

אהדאן עלי סייד, שהבטיח להשקיע 300 מיליון ליש"ט במועדון הפרמיירליג, הותיר אחריו סדרת חובות וכלל לא ברור אם יוכל לבצע את הרכישה

סוכנויות הידיעות 15:4906.09.10

האם  יו"ר ווסטרן גולף אדבייזורי אהדאן עלי סייד ירכוש את קבוצת הבלקבורן רוברס? נכון לעכשיו הנושא אינו ברור. 

 

לאחר שידור תוכנית של ה-BBC, שבחנה את האינטרסים העסקיים של עלי סייד אשר הגיש הצעה של 300 מיליון ליש"ט (463 מיליון דולר), שומר הקונה הפוטנציאלי
על שתיקה.

 

ה-BBC טען כי איש העסקים ההודי, המתגורר כעת בבחריין, הותיר אחריו בבריטניה סדרת חובות. ה-BBC טען בין היתר כי עלי סייד לא שילם עדיין סכום של 61,500 ליש"ט שפסק  נגדו בית משפט מחוזי.

 

עם החובות האחרים נמנים חוב של 7,800 ליש"ט על שכר דירה, 1,000 ליש"ט על מסי מועצה וקנס תחבורה בלונדון. ה-BBC מסר גם כי הוא רשום כדירקטור בשתי חברות בריטיות שפורקו עקב אי-ציות לתקנות הרגולטורים.

 

ה-BBC טוען בנוסף שעלי סייד הצהיר כי עיר מולדתו היא בהונגיר, עיירה עם אוכלוסייה של 50 אלף איש באזור היידראבאד שבהודו. לדבריו למשפחתו אדמות חקלאיות בשטח של כ-3,640 דונם, והיא מתפרנסת מחקלאות.  עם זאת כתב בעיתון "הינדו" אמר ל-BBC כי נראה שעלי סייד אינו מוכר בעיירה, עובדה מפתיעה לאור עושרו. הגובה ושופט השלום המקומי, סמכות ההכנסות הגבוהה ביותר במחוז, אמרו כי מעולם לא שמעו על עלי סייד.

 

משרד התעשייה והמסחר בבחריין השעה את רישיון ווסטרן גולף אדבייזורי. עלי סייד אמר בנושא כי הוא משתף פעולה עם הרשויות בממלכה. הוא גם הדגיש שהחברה שלו בבחריין אינה מנהלת את המו"מ על ההשתלטות, אלא החברה השוויצרית שלו, וכי ההצעה שלו אינה מושפעת מכך.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x