$
עסקי ספורט

הושקה עמותת אוהדי מכבי נתניה

העמותה תנסה לגייס כספים למועדון הכדורגל ולרכוש אחוזי שליטה בקבוצה

כתב כלכליסט 16:2205.09.10

לאחר הקמת עמותת האוהדים בבית"ר ירושלים, גם במכבי נתניה משיקים עמותה. היום (א') הושקה "עמותת אוהדי מכבי נתניה" לאחר שהושלמו כל ההיבטים התפעוליים והמשפטיים שלה.  העמותה מונה כ-11 חברים. ילוו אותה עו"ד אוהד מרחב, שישמש כיועץ המשפטי וד"ר עידו נבו מאוניברסיטת בן-גוריון,

מומחה למודלים של שילוב אוהדים במועדוני ספורט.

 

העמותה הצהירה על מטרותיה: לאגד את כלל אוהדי הקבוצה תחת ארגון אחד ממוסד כחוק, בין היתר באמצעות פרויקטים שיווקיים;  להזרים כספים למועדון מכבי נתניה ולפעול לרכישת אחוזי שליטה במועדון מכבי נתניה; הכנסת נציגי העמותה להנהלת המועדון וכו'.

 

עוד מידע על העמותה ניתן למצוא באתר באתר www.amuta-fmn.org.il. "עמותת אוהדי מכבי נתניה תפעל בראש ובראשונה לרווחת אוהדי הקבוצה", נמסר מהעמותה. "היא תפעל לחיזוק חוסנו של קהל אוהדיה, תוך שימת דגש על מטרות העמותה, חזונה וערכיה. העמותה תפעל לשלב נציגים מתוכה בניהול מועדון מכבי נתניה, ותפעל לביסוס חזונה וערכיה, תוך היותה גורם חינוכי בקהילה". 

 

לטענת חברי העמותה גופיים עסקיים, מוסדות ואנשי עסקיים בכירים במשק הישראלי כבר הביעו נכונות לתמוך בה. כמו כן קניון השרון בנתניה והקרן החדשה לישראל כבר הודיעו על שותפות אסטרטגית עמה. כוכבי העבר של מכבי נתניה, עודד מכנס וחיים בר, ואוהדיה המפורסמים של הקבוצה, מריאנו אידלמן ושדר הרדיו טל ברמן, הביעו את תמיכתם המלאה והצטרפותם לעמותה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x