עסקי ספורט

ברצלונה מאבדת חברים במזרח הרחוק

בארסה הגיעה למזרח הרחוק כדי להרוויח כסף מאוהדיה באזור אך התנהלות בעייתית של הקבוצה עשויה לפגוע במותג

סוכנויות הידיעות 08:4110.08.10

ברצלונה הופכת לאחת מהקבוצות הלא פופולאריות במזרח הרחוק. כך לפי ESPN. זאת לאחר שהקבוצה הספרדית העלתה קבוצת נוער נגד קבוצת הכוכבים של הליגה הדרום קוריאנית (K-League) ביום רביעי שעבר.

 

לכך מתווספת התנהלות לא מובנת של הקבוצה במזרח הרחוק. הביקור לא החל טוב לאחר

שהגוף שמנהל את הביקור – Sports Story - אפשר לבארסה להגיע למשחקים במזרח התיכון ללא כוכבים כגון דויד ויאה, אנדרס אינייסטה, קרלס פויול וצ'אבי, ובנוסף מחירי הכרטיסים עמד על ממוצע של כ-55 דולר – פי חמש ממשחק רגיל.

 

מסיבת העיתונאים היתה אף היא סוג של ביזיון. "אני לא יודע איפה אני, לא ראיתי הרבה, אני לא יודע מי אני ומה השעה. אני עייף", אמר הכוכב הגדול ליאונל מסי, כשנשאל על ידי העיתונאים מה הוא חושב על דרום קוריאה.

 

מסי, אגב, היה אמור לשחק לפחות 30 דקות לפי המארגנים. בסוף הוא שיחק רק 17 דקות זאת למרות שהוא קיבל את כל הפוקוס של התקשורת והמהלכים השיווקיים – שכללו בין היתר תשלום של כ-4 מיליון דולר על מנת לשחק בקוריאה. המועדון הקטלאני נאלץ לשלם כ-250 אלף דולר קנס על הזמן המועט של מסי בעל המגרש.

 

"הגישה היתה מתנשאת ולא כנה", אמרו נציגי ה-K ליג.

 

לפופולאריות של ברצלונה לא עזרה גם סאגת ססק פאברגאס. "אני מבין את ארסנל ואני מבין את ארסן ונגר", אמר גווארדיולה. "אני לא הייתי נותן לססק ללכת. אני מקווה שהוא ימשיך להנות בליגה התחרותית – הפרמיירליג"

 

בינתיים, צ'אבי הצליח להרגיז את אוהדי ארסנל כשאמר: "אנחנו לא וויתרנו על הרעיון של להביא אותו. אולי לא עכשיו אבל כנראה בינואר אז ארסנל כבר לא תתחרה על התואר. הם לא יכולים להחזיק אותו נגד רצונו".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x