$
מונדיאל 2010
מונדיאל קצר

כך הופך בקבוק קולה לחולצה של כריסטיאנו רונלדו

תשע מבין הקבוצות שמשתתפות במונדיאל ילבשו חולצות ידידותיות לסביבה, העשויות מבקבוקי פלסטיק ממוחזרים

סוכנויות הידיעות 16:3810.06.10

תשע מבין הקבוצות שמשתתפות בגביע העולם בכדורגל ילבשו חולצות ידידותיות לסביבה, שעשויות מבקבוקי פלסטיק ממוחזרים.

 

את החולצות, שמיוצרות בטייוואן, ילבשו בין השאר שחקני נבחרות ברזיל, הולנד ופורטוגל, נבחרות שמקבלות חסות לבוש מחברת הלבשת הספורט נייקי.

 

כל

חולצה כזו עשויה משמונה בקבוקי פלסטיק שמותכים והופכים לפוליאסטר. לפי נתוני היצרן, החלוצות קלות ב-13% מחולצות רגילות ויכולות לספוג ולאדות זיעה במהירות גבוהה יותר.

 

בטייוואן מנסים לקדם טכנולוגיה ירוקה כחלק מאסטרטגיה עסקית. חברה טייוואנית הפכה 1.5 מיליון בקבוקי פלסטיק ממוחזרים לביתן בתערוכת הפרחים הבינלאומית שתערך על האי מאוחר יותר השנה.

 

בינתיים, הודיע ארסן ונגר, מגנ'ר ארסנל, שהוא תומך באנגליה ולא בצרפת, מולדתו. "אין דבר שישמח אותי יותר מאשר לראות את אנגליה זוכה בגביע העולמי, אך לדעתי ספרד היא הנבחרת  הפייבוריטית. אם להתייחס לאיכות וטכניקה בלבד, ספרד היא הנבחרת הטובה ביותר בדרום אפריקה באופן בולט. ראיתי אותם מנצחים את משחק ההכנה 0:6, זו נבחרת מעולם אחר".  

 

"כדי לנצח אותם", המשיך ונגר, "נבחרות ייאלצו לנצל כל הזדמנות שתגיע. אנגליה, לצד ארגנטינה ואולי הולנד, יהיו המתחרות החזקות ביותר. צרפת יכולה להוות כוח במונדיאל, אך חסרה שם אמונה. בכל המדינה יש תחושה שצרפת בכלל לא היתה צריכה להגיע לטורניר, אחרי מה שקרה עם אירלנד".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x