$
עסקי ספורט

תמה תקוות קבוצת המשקיעים אוהדי מנצ'סטר יונייטד

קבוצת האבירים האדומים לא תגיש הצעה בקרוב על מנצ'סטר יונייטד וזאת בגלל ה"שווי המנופח" של הקבוצה בשליטת משפחת גלייזר

סוכנויות הידיעות 13:1002.06.10

קבוצת "האבירים האדומים" לא תגיש הצעה בקרוב על מנצ'סטר יונייטד וזאת בגלל ה"שווי המנופח" של הקבוצה בשליטת משפחת גלייזר.

 

"השווי המנופח הפך את המטרות שלנו לבלתי מושגות", נמסר מקבוצת "האבירים האדומים" שבחודשים האחרונים הפיחו תקווה כי האוהדים יוכלו לרכוש את

מנצ'סטר יונייטד מידי משפחת גלייזר, שדרדרה את המועדון לחובות אדירים. 

 

"האבירים האדומים" ביחד עם עמותת האוהדים של מנצ'סטר יונייטד (MUST) רצתה להגיש הצעה לפני המונדיאל אבל לפי ההודעה של הקבוצה: "אנחנו מחויבים להביא את הבעלות על מנצ'סטר יונייטד לאוהדי הקבוצה".

 

לפני כחודש "הגרדיאן" דיווח כי בין המשקיעים הגדולים נוצרו חילוקי דעות בקשר להצעה עצמה. "ספקולציות במדיה לגבי המחיר המנופח הפכו את המטרות שלנו לבלתי מושגות", נכתב בהודעה, "כמשקיעים פוטנציאלים אנחנו הגענו למסקנה שאנחנו לא צריכים להמשיך עם תהליכי הצעת הרכישה בגלל שהמחיר אינו כלכלי עבור עתיד המועדון.

 

אנחנו מבינים שאוהדים רבים מקווים שאנחנו נהיה במצב של רכישה לפני שתם הדד ליין לרכישת מנויים – עם זאת, הגישה שלנו טובה יותר לטווח הארוך של כולם.

 

חישבנו את שווי המועדון זמן רב ואם המחיר שישימו עליו יהיה ריאליסטי יותר אז אנחנו ביחד עם MUST מתכוונים להגשים את מטרתנו".

 

בינתיים, מנצ'סטר יונייטד - בגלל החובות – לא תוכל להשקיע יותר מ-25 מיליון ליש"ט ברכישת שחקנים. זאת למרות שיש למועדון, כך לפי אתר Goal.co.uk, יותר מ-180 מיליון ליש"ט זמינים.

 

בשיחה למשקיעים אמר אדווארד וודוורד, בכיר בהנהלה, כי לא יושקעו יותר מ-25 מיליון ליש"ט נטו ברכש שחקנים.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x