$
עסקי ספורט

ניסיון ההשתלטות של אוהדי מנצ'סטר יונייטד נכנס לשלב הקריטי

עמותת האוהדים של מנצ'סטר יונייטד מבקשת בפעם הראשונה מהאוהדים להעביר כספים. הצעה ראשונית צפויה להיות מוגשת למשפחת גלייזר לפני שריקת הפתיחה של המונדיאל

סוכנויות הידיעות 17:1909.05.10

עמותת אוהדי מנצ'סטר יונייטד (MUST) נכנסה לשלב הקריטי של איסוף הכספים עבור רכישת הקבוצה מידיהם של משפחת גלייזר.

 

MUST פנתה לאוהדים שנרשמו לארגון - כ-156 אלף איש - וביקשה תשלום ראשוני של 5 ליש"ט כדי להתחיל את מהלך גיוס הכספים.

 

רוב 156 אלף החברים ב-MUST
נרשמו באינטרנט ולא התבקשו להעביר כסף - לא כדי לממן את הקמפיין של MUST ולא לממן את הפעילות השופטת של הגוף.

 

לפי כתב עסקי הספורט ניק האריס "הדרישה הכספית היא בדיקה משמעותית כדי לראות אם אפשר יהיה לגייס את האוהדים במאסות מתאימות כפי שחתמו על דוא"ל בחינם".

 

הכוונה של MUST תהיה לרכוש ביחד עם קונצרן האבירים האדומים (קבוצת אוהדים עשירה במיוחד) את מנצ'סטר יונייטד.

 

המייל עם הדרישה לתשלום נשלח בסוף השבוע ודאנקן דראסדו, מנכ"ל MUST, אמר: "הכל הוביל לרגע הזה – דרישת הכסף. אנחנו צריכים לוודא שאנחנו לא מפספסים את ההזדמנות לכבוש מחדש את המועדון שלנו".

 

לפי ההודעה שנשלחה לחברים: "האבירים האדומים יגישו הצעה על הקבוצה לפני שריקת הפתיחה של המונדיאל ב-11 ביוני. במשך זמן רב מדי נתנו לגלייזרים לשאוב מיונייטד את המשאבים, הם מנסים לגרום לנו להרגיש חסרי כוח על ידי התעלמות מאיתנו. הם שולחים את אנשי האבטחה להשתיק אותנו. אבל הם נכשלו. אנחנו צריכים לוודא שאת העונה הבאה נתחיל ללא הגלייזרים באולד טראפורד".

 

אגב, התקשורת הבריטית פרסמה במהלך סוף השבוע שמשפחת גלייזר דחתה מספר הצעות בשווי 1.5 מיליארד ליש"ט על הקבוצה - כאשר ההצעה הגבוהה ביותר היתה מקונצרן מהמזרח התיכון.

 

לפי דראסדו: הפרסומים בעיתונים המכובדים באנגליה הם "מהלך יחצ"ני שנובע מייאוש".

 

"קשה להאמין שהגלייזרים ידחו הצעה בגבוה של 1.5 מיליארד ליש"ט בזמן שהם לוקחים הלוואות אישיות כדי לממן את מנצ'סטר יונייטד והחוב שהם יצרו".

 

אגב, מנצ'סטר יונייטד הודיעה במהלך הסופ"ש שתצא לטור בצפון אמריקה מיד אחרי המונדיאל. הקבוצה תקיים משחק אחד בקנדה, שלושה בארה"ב ואחד במקסיקו – חמישה ימים בלבד לאחר שריקת הסיום של המונדיאל.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x