$
עסקי ספורט

האגודלים של פרננדו אלונסו בוטחו ב-10 מיליון יורו

"האגודלים של אלונסו הפכו לסמל, ובנוסף הם חיוניים לנהיגה במכונית של פורמולה 1, בכך שהם מהווים סימן לניצחון ולכך שהכל תחת שליטה", הצהיר בנק סנטנדר, שביטח כל אגודל של הנהג של פרארי ב-5 מיליון יורו

סוכנויות הידיעות 15:4627.04.10

פרננדו אלונסו, שזכה פעמיים באליפות העולם, העניק ערובה של 10 מיליון יורו (13.33 מיליון דולר) להמשך הצלחתו עם קבוצת פרארי בפורמולה 1.

 

בנק סנטנדר, נתון החסות לקבוצה ולאלונסו, הודיע כי ביטח את האגודלים של הנהג הספרדי ב-5 מיליון יורו כל אחד כחלק מקמפיין יחסי

ציבור לביטוח חיים לקראת הגרנד פרי הספרדי שייערך בשבוע הבא בברצלונה.

 

"האגודלים של אלונסו הפכו לסמל, ובנוסף הם חיוניים לנהיגה במכונית של פורמולה 1, בכך שהם מהווים סימן לניצחון ולכך שהכל תחת שליטה", הצהיר הבנק.

 

אלונסו, שהצטרף העונה לקבוצת פרארי לאחר שזכה באליפות עם רנו, אמר במסיבת עיתונאים שנערכה במדריד כי הוא מקווה שהמרוץ האירופי הראשון של העונה יסייע לו בדרך לתואר.

 

הספרדי שניצח במרוץ הראשון של העונה בבחריין, מדורג במקום השלישי לאחר 4 מרוצים. "הגיע הזמן להראות מי מוכן לנצח את האליפות ומי לא, עכשיו באירופה הגיע רגע האמת לנהגים ולקבוצות שיוכיחו מי יכול להתפתח בצורה המהירה ביותר", אמר אלונסו. "מתחיל פה קרב מעניין", הוסיף.

 

אלונסו אף ציין כי הוא אינו מודאג ממנוע הפרארי שלו לאחר שכשל באימון ביום שישי במרוץ האחרון בסין. "אני בטוח שתהיה לנו מכונית מעולה בברצלונה, ואני לא דואג", אמר. "המכונאים של פרארי בטוחים שפתרו את הבעיה ואני מקווה שהאוהדים ייהנו ותהיה אווירה טובה כמו תמיד".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x