$
עסקי ספורט

עכשיו זה רשמי: לברון ג'יימס האריך את החוזה עם נייקי

כוכב הקליבלנד קאבלירס לא יקבל בונוס מהחברה אם יעבור לניו יורק ניקס, מה שמגביר את הסיכויים לכך שישאר בקליבלנד. על פי הערכות מכניס השחקן בין 15 ל-20 מיליון דולר בשנה מההסכם

אסף רותם 14:2801.04.10

לברון ג'יימס, כוכבה הקליבלנד קבאלירס מה-NBA, האריך את חוזהו עם מעניקת חסות הלבוש שלו - נייקי. 

 

פרטי העסקה לא נחשפו אבל מדובר על סכום גבוה יותר מהקודם. ההסכם הקודם של לברון ג'יימס עם נייקי נחתם כשהיה בן 18 למשך שבע שנים, והכניס לכיסו כ-93 מיליון דולר.

 

דיוויד פאלק, הסוכן של מייקל ג'ורדן לשעבר, אמר על ההסכם כי: "לברון הוא אחד מהספורטאים הבכירים של נייקי".

 

החוזה הנוכחי אמור היה להסתיים בעוד חודשיים. ההערכות הן שההסכם שווה יותר מ-15 מיליון דולר בשנה וכי סכום גדול יועבר בבונוסים על הישגים, במסגרת הסקת לקחים ממקרה טייגר וודס. "אין יותר הסכמים של כסף מובטח לחלוטין", אמר סוני ואקרו, שעבד עם נייקי בעבר ושכנע אותם להחתים את מייקל ג'ורדן ב-1984.

 

על פי מאבריק קארטר, שותף עסקי של השחקן, "מדובר בחוזה ארוך יותר מהקודם". "שיתוף הפעולה שלנו עם נייקי הוא הרבה יותר מהסכם למכירת נעליים", הוסיף קארטר פרטים על העסקה לאתר CNBC. "מדובר יותר על שותפות עסקית - אנחנו בונים ביחד עסק".

 

על פי הדיווחים, נייקי לא הכניסה סעיף בחוזה שיבטיח ללברון יותר כסף אם יעבור לשחק באחד משני השווקים הגדולים של ארה"ב - ניו יורק או לוס אנג'לס, כך שהוא עשוי להשאר בקליבלנד. ג'יימס, שיקבל השנה משכורת בסך 15.77 מיליון דולר מהקבאלירס, יהפוך לשחקן חופשי בתום העונה.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x