$
ספורט ישראלי

אי סדרים כספיים חמורים בהפועל רמת גן

גורם בהתאחדות: בחודשים האחרונים, נוהלה חקירה חשאית של ויצמן-יער בנושא. הבעלים ירון קוריס מינה בהסכמת הרשות לבקרת התקציבים את עו"ד שחק בן-עמי להמשיך ולנהל את הפועל ר"ג עד לסיום העונה

אביתר לנג 13:4011.03.10

ימים לא קלים עוברים על הפועל רמת-גן מליגת טוטו. הבוקר, בהחלטה משותפת של ההתאחדות לכדורגל ושל בעל הקבוצה הנוכחי, ירון קוריס, החליטו הצדדים כי הניהול השוטף של המועדון יעבור לידיו של עורך הדין, שחר בן-עמי, מי שניהל בעבר גם את הפועל ת"א.

 

הסיבה למינויו של בן-עמי

היא דרישתה של הרשות לבקרת תקציבים למנות עורך דין שינהל היטב את כספי הקבוצה וימנע את הגעת הליך פירוק, זאת בעקבות מצבו הכלכלי של המועדון, שחייב כספים למס הכנסה, ספקים ועוד.

 

בבקרת התקציבים חששו עוד כי חובות אישיים של קוריס, יתערבבו עם חשבונות הפועל-רמת גן, דבר העלול ליצור סיטואציה כלכלית לא פשוטה.

 

עוד חוששים בבקרת התקציבים כי בר"ג ישנם, לכאורה, אי סדרים כספיים חמורים הקשורים גם לכספים שמיועדים לרשויות כמו מס הכנסה וביטוח לאומי.

 

גורם בהתאחדות סיפר ל"כלכליסט" כי בחודשים האחרונים, נוהלה חקירה חשאית של ויצמן-יער בנושא, ולה משקל כבד בהחלטת ההתאחדות למנות עו"ד שינהל את הקבוצה.

 

הבעלים ירון קוריס נחשב לאחד מחברי המזכירות לכדורגל האהובים ביותר וגם אחד המוערכים והחזקים בהתאחדות מבחינה פוליטית.

 

מהתאחדות לכדורגל נמסר: "ירון קוריס, הבעלים של הפועל ר"ג, מינה בהסכמת הרשות לבקרת התקציבים את עו"ד שחק בן-עמי להמשיך ולנהל את הפועל ר"ג עד לסיום העונה".

 

אגב, הפועל ר"ג משלמת כרגע בכל יום שעובר סכום של כ-1,000 שקל קנס עקב פיגור בהגשת דו"חות כשמועד הגשתם פג לפני זמן רב.

  

עו"ד בן-עמי יפגש בימים הקרובים עם כל אנשי העסקים הקשורים למועדון בקשר עסקי כדי לברר האם כל התחייבויותיהם למועדון ימולאו במלואן עד סיום העונה הנוכחית, או לחילופין האם יוכלו להגדיל את התמיכה במועדון כדי להוציאו מהמשבר הכלכלי אליו נקלע.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x