$
עסקי ספורט

פלאטיני: האוהדים הם מקור החיים של הכדורגל

נשיא אופ"א ממשיך בקו הפרו אוהדים שלו עם אמרה חד משמעית לגבי מעמדם. באופ"א ינסו להביא לשיתוף פעולה טוב יותר בין אוהדים להתאחדות הכדורגל בישראל

אוריאל דסקל 10:2810.03.10

במטה אופ"א שבניון אשר בשוויץ נערכה פגישה של הדרג הבכיר של ארגון האוהדים האירופאי, בו חבר ארגון "היציע" ארגון אוהדי קבוצות הספורט בישראל. הפגישה נערכה עם הצוות הבכיר של אופ"א בראשות הנשיא מישל פלאטיני, סגן הנשיא הראשון – סנס ארזיק ומזכ"ל אופ"א ג'יאניני אינפנטינו, יחד

עם חברים נוספים בהנהלת אופ"א.

 

בפגישה דנו על סוגיות רבות הקשורות לשיתוף האוהדים בניהול המשחק. בין היתר דובר על שילוב האוהדים בהכנות למשחקים שנערכים במסגרת תחרויות אופ"א (גביעי אירופה לקבוצות ומשחקי הנבחרות), וכן בשינויים במערכת רישוי המועדונים שיבטיחו שלכל קבוצה יהיה נציג אוהדים בהנהלה ו/או אחראי בתשלום על קשר עם האוהדים.

 

במהלך המפגש דיבר מישל פלאטיני  על האני מאמין שלו בנוגע לאוהדים. "האוהדים הם מקור החיים של הכדורגל המקצועני – הם זהות המועדונים. בעלים,מאמנים ושחקנים מתחלפים, אבל האוהדים לעולם נשארים. באופ"א אנו משתדלים לשלב את נקודת המבט של האוהדים לתוך הפעילויות השונות שלנו".

 

כמו כן הוסכם על המשך קידום דרכים לשיפור היחס לאוהדי הקבוצות האורחות, כמו סמינר אירוח האוהדים שנערך בפברואר השנה בברצלונה, ובו דנו על שיתוף פעולה בין המועדונים והערים המארחות של אוהדי קבוצות החוץ.

 

לקראת סיכום המפגש הציגה אופ"א את המדיניות החדשה של קיום משחק הגמר של ליגת האלופות ביום שבת, זאת כדי לאפשר למשפחות ואוהדים צעירים להשתתף בו. כמו גם הקצאה של כרטיסים של הורה וילד.

 

אופ"א ציינה בפני נציגי היציע, ארגון האוהדים הישראלי, שתסייע בחיזוק הקשר עם התאחדות הכדורגל בישראל.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x