$
עסקי ספורט

אלונה ברקת: "נחצה קו אדום, אעזוב בסוף העונה"

הבעלים של הפועל ב"ש החליטה להפסיק את תמיכתה בקבוצה, יממה לאחר התפטרותו של גיא עזורי מתפקיד המאמן: "באווירה שנוצרה אני לא יכולה להמשיך. אם האוהדים ייקחו את הקבוצה, אהיה הראשונה שתעזור"

איזי עין דור, ynet 11:0001.03.10

אלונה ברקת, הבעלים של הפועל באר שבע, הנחיתה הבוקר (ב') מכה גדולה על המועדון ואוהדיו כאשר הודיעה כי תסיים את תפקידה עם סיום העונה, זאת לאור ההתרחשויות האחרונות בבירת הנגב. כזכור, במוצאי שבת ניסו מספר אוהדים לתקוף את מאמן הקבוצה, גיא עזורי, כאשר למחרת האחרון הודיע על התפטרותו

בעקבות האירועים.

 

"החלטתי להחזיר את הקבוצה בסוף העונה. לאור מה שקרה, הגעתי למסקנה שאני לא יכולה להמשיך כך", הצהירה ברקת עם פתיחת דבריה. "האירוע האחרון שקרה במוצ"ש ושלאחריו גיא עזורי החליט להתפטר, היה חצייה של קו אדום - זה דבר שמבחינתי לא יכול לקרות, בטח לא במועדון שאני מנהלת".

 

 "באתי לקבוצה ממקום של לעשות את המיטב אולם באווירה שנוצרה אני לא יכולה להמשיך. אעמוד בכל ההתחיבויות שלקחתי על עצמי בעונה הזאת. לגבי העתיד, אשמח אם האוהדים, שמהווים את הלב והנשמה המועדון, יקימו עמותה משלהם ויחליטו לנהל את הקבוצה. אהיה הראשונה שתעזור. מחר אפגש עם ראש העיר ונראה לאן הדברים יובילו אותנו", הוסיפה. 

 

על האווירה שסבבה את הקבוצה בתקופה האחרונה, אמרה ברקת: "זה היה מאוד לא נעים, בחודשיים האחרונים בעיקר. אני מאוד מכבדת את האוהדים, הם יכולים להביע מחאה ולהעיר, אך ברגע שזה גולש לאלימות, מבחינתי זה קו אדום שנחצה ואני לא יכולה לעבור על זה לסדר היום".

 

"אין פה עניין של עונש, אני מרגישה אכזבה אישית"

 

בנוגע ליחסים של הקבוצה עם האוהדים במהלך העונה אמרה ברקת: "לאורך השנה היו שיחות, המועדון מאוד פתוח ויש תקשורת ישירה עם האוהדים. הבהרנו להם את עמדתנו במספר לא מבוטל של פעמים. הם החליטו את אשר החליטו. בסופו של דבר הקבוצה שייכת להם, לא לאלונה ברקת ולא לבעלים אחר. אני חושבת שמה שקרה במוצ"ש, אסור שייקרה בשום קבוצת כדורגל".

 

ברקת חידדה את דבריה והבהירה: "אין פה שום עניין של עונש. אני מאוד אוהבת את הקבוצה הזאת, השקעתי פה את מיטב כספי ואת נשמתי. זה עניין של חציית קווים אדומים ושאני, כבעלים של הקבוצה, מחזיקה באחריות כלפי עובדי המועדון. דיברתי עם האוהדים והבהרתי להם לא פעם שאלימות מילולית יכולה לגלוש גם לאלימות פיזית - עם זה אני לא יכולה לחיות".

  

"קרה משהו נורא ואיום במוצאי שבת, משהו שאסור שיקרה. הקבוצה היא של האוהדים ולא שלי, אני בסך הכול קיבלתי מהם מנדט לעשות וזכותם לא להסכים עם דעתי. גם בתקופה של המאמן הקודם (גיא לוי) אמרתי שיש דרך והתנהלות של המועדון".  

 

ברקת, שהגיעה לקבוצה בתחילת עונת 2007/08 סיכמה את תקופתה בבירת הנגב עם נימה של אכזבה: "יש פה אנשים נפלאים ופוטנציאל אדיר. אני מרגישה אכזבה אישית, מקווה שמכאן אולי הדברים יתפתחו אחרת ובסוף תהיה פה הצלחה".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x