$
עסקי ספורט

אוהדי מנצ'סטר יונייטד מתבקשים להחרים את הקבוצה

קית' האריס, הבנקאי שמנהל את קבוצת האוהדים שמעוניינת לרכוש את מנצ'סטר יונייטד, אמר כי אוהדי הקבוצה צריכים להפסיק להגיע למשחקים ולרכוש מרצ'נדייס כדי "לפגוע בכיס של הגלייזרים"

סוכנויות הידיעות 15:3623.02.10

קית' האריס, הבנקאי שמנהל את קבוצת האוהדים שמעוניינת לרכוש את מנצ'סטר יונייטד, אמר כי אוהדי הקבוצה צריכים להתחיל להחרים את אלופת אנגליה כדי לקדם את מכירתה.

 

האריס אמר כי משפחת גלייזר, הבעלים, לא מוכנה למכור את המועדון בינתיים, ורק חרם אוהדים, שיכלול אי

רכישת מנויים ומרצ'נדייז, יזיז אותם מהעמדה הזו.

 

"להגיע באיחור של 10 דקות ודברים כאלה לא עוזר", אמר האריס ל"דיילי מייל. "הפגנת הירוק זהב היא פנטסטית, מסר סימבולי ומשמעותי לבעלים. כמו המטפחות הלבנות בספרד. אבל היא לא תגרום לגלייזרים למכור לנו את המועדון".

 

"עם זאת", הוסיף האריס. "אם מספיק אנשים, ואני מדבר על אלפים, יפסיקו להגיע למשחק ולא יחדשו את המנויים שלהם, אז זה יעשה משהו. האוהדים חייבים לפוגע בכיסים של הגלייזרים".

 

האריס מציין שהאוהדים יצטרכו להיות "מוכנים לספוג את הכאב" הכרוך בלא לצפות בקבוצה, בשביל הטווח הארוך.

 

"אוהדים חייבים להגיד 'אנחנו לא נבוא, אנחנו לא נרכוש תוכניות משחק ומרצ'נדייז'" אמר האריס והוסיף: "זה משהו שחייב לקרות. הגלייזרים הם בעלי עור פיל ונראה שלא איכפת להם ממחאה. הם לא יהיו אטומים אבל כשתהיה ירידה מאסיבית בהכנסות".

 

האריס מאמין שהוא יכול לגייס 1 מיליארד ליש"ט כדי לרכוש את מנצ'סטר יונייטד. "לא הייתי מדבר על זה אם לא הייתי מלא בביטחון ביכולות שלנו לגייס מספיק כסף ולעשות את זה. להשיג כסף זה קל. אבל אי אפשר להגיש הצעה עד שהגלייזרים במקום שהם חייבים לשקול אותה".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x