$
עסקי ספורט

משפחת גלייזר מישכנה את אולד טראפורד

סוכנות הידיעות בלומברג מדווחת כי כחלק ממכירת אגרות החוב לקח המועדון הלוואה גם כנגד קומפלקס האימונים של הקבוצה. במקביל, אחד הסדרנים הוותיקים ביותר של מנצ'סטר יונייטד פוטר בשל תמיכתו במאבק האוהדים נגד משפחת גלייזר

סוכנויות הידיעות 13:2610.02.10

מנצ'סטר יונייטד כללה את אולד טראפורד, אצטדיון הקבוצה, כבטוחה לאגרות החוב שמכרה בחודש שעברה. כך מדווחת היום (ד') סוכנות בלומברג שהגיעו לידה מסמכים שהגישה הקבוצה לרגולטור הבריטי. לפי הדיווח, המועדון לקח את ההלוואה גם כנגד נכסים כגון קומפלקס האימונים של המועדון.

 

דובר
מנצ'סטר יונייטד סירב להגיב לכתבה.

 

במקביל, פורסם הבוקר כי אחד הסדרנים הוותיקים ביותר של מנצ'סטר יונייטד פוטר בשל תמיכתו במאבק האוהדים נגד משפחת גלייזר.  הסדרן, גרנוויל בודן בן ה-53, עבד באולד טראפורד ב-19 השנים האחרונות, כחלק מחברת CES המספקת שירותי אבטחה לאלופה האנגלית. הוא פוטר בגלל שנראה מחזיר שלט מוחרם - "אהבו את יונייטד, שנאו את הגלייזרים" - לאוהדים בתום המשחק.

 

ארבעה סדרנים נוספים נענשו בשל שלבשו את צבעי המחאה של אוהדי יונייטד נגד הבעלים - ירוק וזהב (צבעה של ניוטון הית', השם המקורי של הקבוצה). "יש הרבה קונפליקטים פנימיים במועדון, ואני חושב שהם הולכים להתגבר ככל שמחאת האוהדים תגדל", אמר בודן ל"טיימס".

 

"יש הרבה אנשי צוות של המועדון שמזדהים עם מה שקרן האוהדים של מנצ'סטר יונייטד (MUST) מנסה להשיג. אני לא מצטער על שום דבר שעשיתי", סיכם בודן.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x