$
עסקי ספורט

גולסה נשאר בחיפה. שחר: "הוא מעולם לא עזב"

בתום פגישה בין הצדדים בת"א, הבעלים נשמע מפויס: "ההסכם בינינו תקף, לכן לא יצאנו נגדו. יועציו של אייל הטעו אותו"

עדי סרדס ואורן אהרוני, YNET 18:4105.02.10
חוזר לחיפה. אייל גולסה, שנחת לפנות בוקר (ו') בישראל, הגיע כבר בצהרים למשרדו בתל אביב של היועץ המשפטי של מכבי חיפה, עו"ד אודי שוכטוביץ', על מנת להכריע את עתידו כשחקן האלופה. למשרד הגיע גם הבעלים של הקבוצה, יעקב שחר, שנפגש עם השחקן.

 

בפגישה עם ראשי חיפה, גולסה

התבקש לתת הסברים על כך שעזב את הקבוצה מבלי להודיע וחתם בלאציו האיטלקית. בחיפה כעסו על הצעד שעשה השחקן הצעיר, אולם בסופה של הפגישה פירסם שחר הודעה לפיה גולסה התנצל והתנצלותו התקבלה, לפיכך ישוב לפעילות בקבוצה כחבר מן המניין בסגל של הירוקים. למרות שלא הושג סיכום לגבי חוזה חדש לקשר, בחיפה ביטלו את פנייתם למוסד הבוררות, לאחר שהוסכם בין הצדדים כי החוזה הנוכחי שלו תקף.

 

"אייל התנצל והתנצלותו התקבלה", נמסר בהודעת שחר. "לא היה לנו ספק קל שבקלים כי ההסכם שנחתם ביננו תקף. לכן לא התלהמנו ולא יצאנו כנגד אייל. המתנו בסבלנות עד שכולם יבינו את האמת. אין לי צל של ספק, כי יועציו של אייל, הטעו אותו וגרמו לו להתנהג כפי שהתנהג.

 

"אנו במועדון אוהבים את אייל. אין לנו צל של ספק שהוא שחקן כשרוני ונעשה הכל על מנת שיתפתח ויגיע רחוק במכבי חיפה ובמועדונים גדולים אחרים בעתיד. אנו לא מקבלים את אייל חזרה, מבחינתנו, הוא מעולם לא עזב. הוא שלנו, כולנו משפחה אחת למען כדורגל הוגן בארץ ובחו"ל".

 

בעקבות האירועים, צפויים בחיפה לפעול להחתמתו על חוזה מקצועני ארוך טווח. לאחר שיישר את ההדורים עם נשיא הקבוצה, גולסה יצטרך להתנצל ולתת הסברים גם למאמן אלישע לוי, שנפגע גם הוא מאוד מצעדו של השחקן. מי שתיווך בין הצדדים היה הקפטן יניב קטן, עמו יצר גולסה קשר במהלך השבוע והביע את רצונו לחזור לקבוצה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x