$
ספורט ישראלי

גומא אגייאר לא יתמוך בבית"ר והפועל י-ם בעונה הבאה

משפחתו של הספונסר המאושפז החליטה לעצור את הזרמת הכספים למועדונים, נציגה הבהיר כי מדובר בפסק זמן: "לא נאמרה המילה האחרונה". היו"רים קליין וקורנפיין כבר קיבלו הודעה

איזי עין דור, ynet 19:2002.02.10

משפחתו של גומא אגייאר החליטה להפסיק את תמיכתה בבית"ר והפועל ירושלים, אבל רק החל מהעונה הבאה. הערב (ד') הודיע על כך רשמית עורך הדין של המשפחה, איתן גבאי."ההחלטה נועדה בראש ובראשונה על מנת שגומא יוכל לחזור לחייו הפרטיים, לחבק שוב את ילדיו, לשהות לצד אשתו ג'יימי", נמסר

במסיבת העיתונאים.

 

"גומא שולח חיבוק חם לאוהדי בית"ר והפועל ירושלים שהעניקו לו רגעים גדולים של הכרת תודה. משמעות הדברים היא שגומא לא יהיה הספונסר החל מהעונה הבאה", הבהיר גבאי והוסיף כי מדובר בפסק זמן וכי "לא נאמרה המילה האחרונה בכל הקשור לתמיכה בקבוצות הללו".

  

כזכור, אגייאר נשלח לאשפוז כפוי לפני כחודש ימים, אחרי שבתחילת העונה נחשב למושיע של הקבוצות הירושלמיות. כבר הבוקר הודיע גבאי ליו"רים של הפועל ובית"ר, דני קליין ואיציק קורנפיין, על הפסקת התמיכה. אגייאר אינו הבעלים של שני המועדונים, אלא מתפקד רק כספונסר. הוא פרץ לתודעה מיד עם נטישתו של ארקדי גאידמק, וללא תמיכתו לא היו מצליחות הקבוצות לעמוד בציפיות הקבועות שלהן. בעוד מצבה של קבוצת הכדורסל היה טוב יותר, בית"ר עמדה לפני פירוק עד להגעת איש העסקים היהודי אמריקני.

 

לפני אישפוזו הכפוי דיבר אגייאר על רצונו להפוך לבעלים של בית"ר, אך מספר קשיים בהעברת הבעלות מידיו של גאידמק מנעה את הפיכת אותו רצון למציאות. מבחינת הערבויות שהעביר אגייאר להתאחדות, הערבויות תקפות והוא לא יוכל למשוך אותן בחזרה. הצ'קים שניתנים כערבויות הם צ'קים בנקאיים, כך שגם אם אגייאר יבטל את הצ'קים, הכסף יימשך מהבנק ישירות.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x