$
עסקי ספורט

גומא אגייאר נלקח לאשפוז ב'אברבנל'

בעקבות האירועים האחרונים החליטה משפחתו של ספונסר בית"ר ירושלים להוציא צו בית משפט לאשפוז כפוי בבית החולים הפסיכיאטרי. המשפחה: "אנחנו בסך הכל רוצים לעזור לגומא"

איזי עין דור, ynet 08:4514.01.10
מסתבך והולך. הספונסר של בית"ר ירושלים גומא אגייאר, עולה מפעם לפעם לכותרות בהקשרים מוזרים ונדמה שהיממה האחרונה שבין שלישי לרביעי, שברה את כל השיאים אפילו מבחינת בני משפחתו. אמש הוא אושפז בבית החולים הפסיכיאטרי 'אברבנל' בעקבות בקשת בני משפחתו.

 

ביום שלישי יצא אגייאר
ביחד עם אשתו ג'יימי, לביקור באיזור רצועת עזה, כשעוד לפני כן אמר ל-ynet, "אני הולך לבקר את הפלסטינים כדי לראות איך אפשר לקרב בינם לבינינו". מי שנחשב לאיש שהציל את הספורט הירושלמי, אף סיפר למקומון 'כל העיר', כי הוא נפגש עם החייל החטוף גלעד שליט.

 

בהמשך הספיק אגייאר להיעלם לאברי גלעד, שתכנן לראיין אותו בתכנית הערב שלו ואף פרסם במהלך ימים ספורים כי "גומא יגיע לאולפן לראיון", אך בסופו של דבר נאלץ להישאר לבדו עם תכנית שונה לחלוטין. עוד לפני כן צוטט אגייאר כאומר: "אני אבנה מחדש את בית המקדש בירושלים".

 

ביממה האחרונה הביעו גורמים בסביבתו של אגייאר דאגה ממצבו הנפשי: "אנחנו מודאגים ולא ממש יודעים מה לעשות", אמר אחד ממקורביו, "אנחנו רק רוצים שיקבל עזרה". בין לבין הזעיקה המשפחה את המשטרה, שהחליטה שלא להתערב משהבינה כי מדובר באירוע אישי.

 

מאז, החליטה אשתו של אגייאר להוציא צו בית משפט לאשפוז בכפייה, ובלילה שבין רביעי לחמישי נלקח איש העסקים בליווי שתי ניידות משטרה לאשפוז. אגייאר מן הסתם, לא נכח באיצטדיון ר"ג ביום רביעי, במשחק בו גברה בית"ר ירושלים 0:1 על מכבי ת"א והעפילה לגמר המפעל. יצוין כי אגייאר לא התנגד לאשפוז ובהמשך היום עשוי לעבור לבית חולים אחר.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x